Istnieje jeszcze możliwość wzięcia udziału w organizowanej przez Parafię pw. św. Jakuba Ap. w Miłosławiu autokarowej pielgrzymki do Włoch w dniach od 19 do 26 września 2024 r.. Na wspomniany wyjazd zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. W programie 8 – dniowej wycieczki przewidziano :wypoczynek nad Adriatykiem w kurorcie Rosolina Maro (zaraz po przyjeździe od ok. godz. 12.00 do późnego popołudnia ), zwiedzanie w kolejne dni najpierw Pizzy, a potem Asyżu z modlitwą u grobów św. Franciszka, św. Klary i bł. Carlo Acutisa, przejazd do Casii i modlitwa u grobu św. Rity, dwudniowe zwiedzanie najważniejszych miejsc oraz zabytków Rzymu i Watykanu z modlitwą przy grobie św. Jana Pawła II oraz popołudniem do osobistej dyspozycji pielgrzymów, zwiedzanie Werony i przejazd wzdłuż jeziora Garda. Dla przejazdu w stronę Włoch została wybrana najbardziej widokowa trasa przez Alpy, a z kolei w drodze powrotnej uwzględniono szczególną atrakcję, jaka jest przejazd przez słynną przełęcz Brenner. Koszt wyjazdu (z zakwaterowaniem w dwuosobowych pokojach, ubezpieczeniem, śniadaniem i obiadokolacją, zwiedzaniem i poruszaniem się własnym autokarem po Rzymie – bez jakichkolwiek dodatkowych opłat) wynosi 990 zł i 590 euro, a zapisy przyjmujemy w zakrystii. Wydrukowane ulotki z programem pielgrzymki można odebrać w zakrystii.

Pielgrzymka do Włoch – 19-26.09.2024 r.