Intencje

Intencje mszalne 13.09 – 20.10.2019

XXVIII Niedziela Zwykła 13.10.2019

7.00 + Zenona Grzempkę

9.00 + Włodzimierza Monarche (w 2 rocz. śm) Barbarę Monarche

10.30 + Teresę Napierałę (w 2 rocz. śm) Pelagię i Leona Napierałów

12.00 + Kazimierę Woźniak

18.00 + Alicję Zabiszak

18.00 * W intencji Zakonu Ubogich Rycerzy Chrystusa i Świątyni Jerozolimskiej Templariuszy

Poniedziałek

14.10.2019

7.00 * Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej, nieustanny wzrost w miłości małżeńskiej i rodzinnej, nadzieję niezłomną, pogodę ducha, ewangeliczną radość, poczucie szczęścia w codziennych doświadczeniach życia, wytrwałość z przeciwnościach dla Jolanty i Zbigniewa z okazji 30 – rocznicy ślubu.

18.00 + Marię Lenc (w 12 rocz. śm) z zmarłych z Rodziny

Wtorek 15.10.2019

Św. Teresy od Jezusa

7.00 * Podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dobre zdrowie i codzienny optymizm życia, nadzieję pośród trudności, pokój i radość serca oraz rodzinne szczęście z okazji 80 – rocznicy urodzin dla Stanisława

18.00 +Za Zmarłych: Teresę Rajda, Wiesława Błaszaka, Floriana Orzechowskiego, Edytę Dolatę, Janinę Grzechowiak (w 1 rocz. śm), Grażynę Zarębską, Janinę Mencel, Kazimierę Waleryszak, Janinę Ostrowską, Edmunda Przewoźniczak

Środa 16.10.2019

Św. Jadwigi Śląskiej

7.00 + Eugeniusza Helaka (w 1 rocz. śm)

18.00 + Mariana Staszewskiego

 

Czwartek

17.10.2019

Św. Ignacego Antiocheńskiego

7.00 + Domicelę Jerzego Glapińskich, Halinę Edwarda Jackowiaków i o szczęśliwe rozwiązanie dla córki

18.00 + Zenona Grzempkę

Piątek 18.10.2019

Święto Św. Łukasza

7.00 + Ireneusza Ptasznika

18.00 + Adama Płonkę

Sobota

19.10.2019

7.00 + Mariannę Stawińską

18.00 + Monikę Pawlak

XXIX Niedziela Zwykła 20.10.2019

 

7.00 + Stanisława Walczaka

9.00 + Wojciecha Kosmalę

10.30 + Wernera Zgórskiego oraz za zmarłych z Rodziny Masłowskich

12.00 + Alicję Zabiszak

18.00 + Zbigniewa Wachowiaka

18.00 * Podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dobre zdrowie i codzienny optymizm życia, nadzieję pośród trudności, pokój i radość serca oraz rodzinne szczęście z okazji 80 – rocznicy urodzin dla Jana i Bogumiły

 

 

 

Intencje

Intencje mszalne 06.10 – 13.10.2019

XXVII Niedziela Zwykła 06.10.2019

7.00 + Renatę Zmuda (w 1 rocz. śm) oraz za śp. Czesława i Janinę Zmuda (w 8 rocz. śm)

9.00 + Kazimierę Zaworską

10.30 + Bronisława Pers (w 9 rocz. śm) i za jego zmarłych Rodziców

12.00 + Monikę Pawlak

18.00 + Jolantę Bałażyk

Poniedziałek

07.09.2019

NMP Różańcowej

7.00 + Janinę Mencel

18.00 + Władysława Kasprzaka (w 20 rocz. śm) i Jego zmarłych Rodziców i Teściów

Wtorek 08.10.2019

 

7.00 + Za parafian

18.00 +Za Zmarłych: Teresę Rajda, Renatę Zmuda, Ireneusza Ptasznika, Mieczysława Gottfryda, Floriana Orzechowskiego, Stefanię Kosmala oraz męża Franciszka (w 25 rocz. śm), Natalię, Jana, Mariana, Arkadiusza i Piotra Kamińskich oraz Arkadiusza Paszaka

Środa 09.10.2019

 

7.00 + Za parafian

18.00 + Mariannę Stawińską

* W intencji żywych i zmarłych Członków Żywego Różanca

Czwartek

10.10.2019

7.00 + Marię Zmuda i zmarłych Rodziców i Teściów oraz Rodzeństwo

18.00 + Kazimierę Zaworską

Piątek 11.10.2019

7.00 + Mariannę Stawińską

16.30 Ślub: Maciej Filipiak, Karolina Mularczyk

18.00 + Monikę Pawlak

Sobota

12.10.2019

 

7.00 + Ireneusza Ptasznika

15.00 Ślub: Marek Nyga, Paulina Trzcińska

16.30 Ślub: Mariusz Król, Kamila Jankowska

18.00 + Wojciecha Kosmalę

XXVI Niedziela Zwykła 13.10.2019

 

7.00 + Zenona Grzempkę

9.00 + Włodzimierza Monarche (w 2 rocz. śm) Barbarę Monarche

10.30 + Teresę Napierałę (w 2 rocz. śm) Pelagię i Leona Napierałów

12.00 + Kazimierę Woźniak

18.00 + Alicję Zabiszak

* W intencji Zakonu Ubogich Rycerzy Chrystusa i Świątyni Jerozolimskiej Templariuszy

 

 

 

Intencje

Intencje mszalne 29.09 – 06.10.2019

XXVI Niedziela Zwykła 29.09.2019

7.00 + Stanisława Pyrzyka

9.00 + Pawła Jackowiaka

10.30 + Bożenę Czerniejewską

12.00 + Irenę (w 10 rocz. śm) Stanisława Adamczyk Izabelę Winiecką

* Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, wytrwałość pośród trudności, nadzieję i pokój serc, miłość, wzajemność i serdeczną bliskość przyjaciół, radość w codzienności oraz dobre zdrowie dla Urszuli i Jana w 40 rocznice małżeństwa

* Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej oraz zdrowie dla Józefa Zabiszaka 90 rocznicę urodzin

18.00 + Irenę Woźniak

+ Kazimierę i Kazimierza Piechockich oraz zmarłych z Rodziny

Poniedziałek

30.09.2019

Św. Hieronima

7.00 + Eugenię Czerniak w 4 rocznicę śmierci

18.00 + Leona Gałkę

Wtorek 01.10.2019

Św. Teresy od Dzieciątka Jezus

7.00 * Za parafian

18.00 +Za Zmarłych: Teresę Rajda, Joannę Dudziak, Janinę Mencel, Alicję Zabiszak, Renatę Zmuda, Kazimierza Kosmowskiego, Ireneusza Ptasznika, Floriana Orzechowskiego, Marię Małecką, Zbigniewa Stefaniaka, Remigiusza Wasickiego, Mariana, Mariannę, Romana Guzendów

Środa 02.10.2019

Św. Aniołów Stróżów

7.00 + Mariannę Stawińską

18.00 * Patronki Róży 5 św. Teresy od Dzieciątka Jezus: o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla członków Róży oraz życie wieczne z Bogiem dla zmarłych członków

Czwartek

03.10.2019

7.00 + Aleksadrę Domicz

18.00 + Wojciecha Kosmalę

Piątek 04.10.2019

Św. Franciszka z Asyżu

7.00 + Krystynę Sadyś

15.30 Ślub: Bartosz Łuczak, Aneta Króliczak

18.00 + Wojciecha Kosmalę

Sobota

05.10.2019

Św. Faustyny Kowalskiej

7.00 * Patronki2 Róży św. Faustyny Kowalskiej: o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla członków Róży oraz życie wieczne z Bogiem dla zmarłych członków

15.00 Ślub: Łukasz Bajer, Anna Nowakowska

18.00 + Stanisława Kasprzaka i Rodziców z obojga stron, Stanisława Topolewskiego, Aleksandra Kaczmarka, Kazimierza Makowskiego i Helenę Szefler

XXVI Niedziela Zwykła 06.10.2019

 

7.00 + Renatę Zmuda (w 1 rocz. śm) oraz za śp. Czesława i Janinę Zmuda (w 8 rocz. śm)

9.00 + Kazimierę Zaworską

10.30 + Bronisława Pers (w 9 rocz. śm) i za jego zmarłych Rodziców

12.00 + Monikę Pawlak

18.00 + Jolantę Bałażyk

 

Intencje

Intencje mszalne 22.09 – 29.09.2019

XXV Niedziela Zwykła 22.09.2019

7.00 + Wojciecha (w 5 rocz śm.) Genowefę Stanisławskich

9.00 * Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie dla Artura z okazji 3 rocznicy urodzin

10.30 + Zbigniewa Wachowiaka

12.00 * Msza św. dziękczynno – błagalna z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i światło Ducha Świętego z okazji 30 urodzin chrześniaczki Darii

18.00 + Felicję (w 10 rocz śm.) za zmarłych z Rodziny Helaków

Poniedziałek

23.09.2019

Św. Ojca Pio

7.00 + Stanisławę Piechocką i zmarłych z Rodziny Piechockich

18.00 + Mariana Staszewskiego

Wtorek 24.09.2019

 

7.00 * Za parafian

18.00 +Za Zmarłych: Zbigniewa Wachowiaka, Stanisława Pyrzyka, Kazimierę i Kazimierza Piechockich, Stanisława Walczaka, Władysława Kropaczewskiego, Wiesława Błaszaka, Teresę Kozielską, Bogdana Walkowiaka, Ewę Matuszak, Ireneusza Ptasznika

Środa 25.09.2019

7.00 + Krystynę Sadyś

18.00 + Wojciecha Kosmalę

Czwartek

26.09.2019

7.00 + Zofię Grzelak

18.00 + Jadwigę Woźniak

Piątek 27.09.2019

Św. Wincentego a Paulo

 

7.00 + Mariannę (w 1 rocz. śm) Antoniego Biechowiaków i zmarłych z Rodziny Biechowiaków i Jankowskich

18.00 + Zbigniewa Jarzyńskiego (2 rocz. śm)

* Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie dla Teresy z okazji 80 rocznicy urodzin

Sobota

28.09.2019

Św. Wacława

7.00 + Alicję Zabiszak

15.00 Ślub: Piotr Trybuła, Adrianna Jabrzyk

16.30 Ślub: Maciej Przewoźny, Izabela Przydryga

18.00 + Stanisława Juszczyka (w 10 rocz. śm) i za zmarłych z Rodzin: Chorzewskich i Juszczyków

XXVI Niedziela Zwykła 29.09.2019

 

7.00 + Stanisława Pyrzyka

9.00 + Pawła Jackowiaka

10.30 + Bożenę Czerniejewską

12.00 + Irenę (w 10 rocz. śm) Stanisława Adamczyk Izabelę Winiecką

* Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej oraz zdrowie 40 rocznice małżeństwa

* Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej oraz zdrowie dla Józefa Zabiszaka 90 rocznicę urodzin

18.00 + Irenę Woźniak

+ Kazimierę i Kazimierza Piechockich oraz zmarłych z Rodziny

 

Intencje

Intencje mszalne 15.09 – 22.09.2019

XXIV Niedziela Zwykła 15.09.2019

7.00 + Marię Kaleta

9.00 + Józafata Antczaka

10.30 + Władysława Kropaczewskiego (w rocz śm.)

12.00 + Mariana Staszewskiego

18.00 + Krystynę Filipiak, zmarłych Teściów i Rodziców

Poniedziałek

16.09.2019

7.00 + Zofię Grzelak

18.00 + Monikę Pawlak

Wtorek 17.09.2019

 

7.00 * Za parafian

18.00 +Za Zmarłych: Stanisława Bogułę, Leona Gałkę, Jana Piaseckiego, Janusza Narożnego, Marię Gryczan, Czesława Bieszczaka, Mariannę Psyk, Helenę Przybylską, Bogdana Walkowiaka, Wiktora Kuźniaka

Środa 18.09.2019

Święto Św. Stanisława Kostki

7.00 + Stanisława Gałkę i zmarłych z Rodziny

18.00 + Edwarda Surdyka

Czwartek

19.09.2019

7.00 + Barbarę Płachecką

18.00 + Marię Kaleta

Piątek 20.09.2019

 

7.00 * Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie dla Henryka i Henryki z okazji 50 rocznicy ślubu

16.30 * Ślub: Adam Mielczarek, Paulina Łukasik

18.00 + Leona Gałkę

Sobota

21.09.2019

Święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty

7.00 + Gabrielę i Jana Kaczmarków oraz Alicję Zabiszak

18.00 + Monikę Pawlak

 

XXV Niedziela Zwykła 22.09.2019

 

7.00 + Wojciecha (w 5 rocz śm.) Genowefę Stanisławskich

9.00 * Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie dla Artura z okazji 3 rocznicy urodzin

10.30 + Zbigniewa Wachowiaka

12.00 * Msza św. dziękczynno – błagalna z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i światło Ducha Świętego z okazji 30 urodzin chrześniaczki Darii

18.00 + Felicję (w 10 rocz śm.) za zmarłych z Rodziny Helaków

 

Intencje mszalne

Intencje mszalne 09.09 – 15.09.2019

XXIII Niedziela Zwykła 08.09.2019

 

7.00 + Zenona Grzempkę

9.00 + Zbigniewa Mariannę i Mariana Matlerów

10.30 + Barbarę i Mieczysława Banaszaków

* Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogoławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla dzieci, rodziców oraz trenerów z Football Academy Miłosław z okazji 5 rocznicy istnienia szkółki piłkarskiej

12.00 + Kazimierę Woźniak

16.30 * Ślub: Mateusz Domka, Estera Jaroszewicz

18.00 + Kunegundę (w 17 rocz.śm) Mieczysława, Domicelę, Jerzego Glapińskich

Poniedziałek

09.09.2019

 

7.00 + Mariannę (w 10 rocz śm.) Czesława Bandyszak, zmarłych z Rodziny: Bandyszaków i Zabiszaków

18.00 + Józefata Antczaka

Wtorek 10.09.2019

 

7.00 * Za parafian

18.00 + Za Zmarłych: Jana Tyrakowskiego i zmarłych z Rodziny, Aleksandrę Domicz, Teresę Kozielską, Władysławę Woźniak, Józefa Płaczka, Kazimierę Pełczyńską, Mieczysława Gottfryda, Mieczysława Jakubiaka

Środa 11.09.2019

7.00 + Mariannę Skopowską (w 1 rocz. śm.) zmarłych z Rodzin: Surdyków i Lorewiczów

18.00 + Teresę Jarochowską

Czwartek

12.09.2019

7.00 + Marię Gorazdę

18.00 + Wojciecha Kosmalę

Piątek 13.09.2019

Św. Jana Chryzostoma

7.00 * Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie dla Ewy z okazji 60 urodzin

15.30 * Ślub: Piotr Luto, Monika Szeląg

18.00 + Stanisławę i Kazimierza Napierałów oraz zmarłych z Rodziny

Sobota

14.09.2019

Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

7.00 + Stanisława Walczaka

16.30 * Ślub: Jakub Werner, Martyna Sęk

18.00 + Kazimierę Woźniak

 

XXIV Niedziela Zwykła 15.09.2019

 

7.00 + Marię Kaleta

9.00 + Józafata Antczaka

10.30 + Władysława Kropaczewskiego (w rocz śm.)

12.00 + Mariana Staszewskiego

18.00 + Krystynę Filipiak, zmarłych Teściów i Rodziców