XXII

Niedziela Zwykła

02.09.2018 r.

 

7:00

Śp. Marka Sokowicza

9:00

Śp. Aleksandra Derbicha

10:30

Śp. Piotra Kwiecińskiego

12:00

Śp. Zofię i Zygmunta Ograbisz

18:00

Śp. Stanisławę Przybył

 

Poniedziałek

03.09.2018 r.

Św. Grzegorza Wielkiego

7:00

Śp. Marię, Stefana i Czesława Stawińskich oraz ich zmarłych Rodziców

8:00

Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

18:00

Śp. Annę Banaszak

 

Wtorek

04.09.2018 r.

7:00

Śp. Marka, Helenę, Kazimierza Matuszaków oraz Stanisławę i Józefa Banaszaków

18:00

Śp. Piotra Kwiecińskiego; Krystynę Janasik; Kzimierę Zandrowicz; Marię Staszak; Kaliksta Olejniczaka i Zofię Olejniczak

 

Środa

05.09.2018 r.

7:00

W intencji Parafian

18:00

Śp. Benedyktę Marciniak

 

 

 

Czwartek

06.09.2018 r.

7:00

Śp. Tolisławę Krzyżańską

18:00

Śp. Stanisławę Przybył

 

Piątek

07.09.2018 r.

7:00

Śp. Zygmunta Zawodniaka

14:30

Ślub: Zbigniew Nowak i Anna Borodo

15:30

Ślub: Wojciech Antkowiak i Karolina Kolińska

18:00

Śp. Piotra Kwiecińskiego

 

Sobota

08.09.2018 r.

Święto Narodzenia NMP

7:00

Śp. Genowefę Stanisławską

18:00

Śp. Bernarda Antczaka

 

XXIII

Niedziela Zwykła

09.09.2018 r.

 

7:00

Śp. Stanisława Gałkę i zmarłych z Rodziny

9:00

Śp. Annę Banaszak

10:30

Śp. Alicję Łączną

12:00

Śp. Benedyktę Marciniak

18:00

Śp. Zbigniewa Metlera (35. rocz. śmierci), Zofię, Władysława, Donata Szydlerowicz

INTENCJE MSZALNE od 26.08 do 02.09.2018 r.

 

Uroczystość
NMP Częstochowskiej

26.08.2018 r.

7:00

Śp. Czesława Szymkowskiego

9:00

Śp. Marka Braciszewskiego (20. rocz. śmierci) i zmarłych z Rodz.

10:30

Śp. Alicję Łączną

12:00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, mocną wiarę, nadzieję, codzienną radość serc, pokój w doświadczeniach, dobre zdrowie i miłość najbliższych dla Mirosławy i Zbigniewa z okazji 40. rocz. ślubu

18:00

Śp. Benedyktę Marciniak

 

Poniedziałek

27.08.2018 r.

Św. Moniki

7:00

Śp. Stanisława i Joannę Skrzypczak oraz zm. z Rodziny

18:00

Śp. Joannę Zenker

 

Wtorek

28.08.2018 r.

Św. Augustyna

7:00

W intencji Parafian

18:00

Śp. Piotra Kwiecińskiego; Kazimierę Zandrowicz

 

Środa

29.08.2018 r.

Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela

7:00

Śp. Stanisława Strzelczyka

18:00

Śp. Mariannę (7. rocz. śmierci), Ryszarda, Mirosława Władysławę i Władysława Klechamer, oraz Mariannę i Władysława Rybickich

 

 

 

Czwartek

30.08.2018 r.

7:00

Śp. Władysławę i Henryka Leśniak

18:00

Śp. Genowefę Stanisławską

 

Piątek

31.08.2018 r.

7:00

śp. Czesława Bieszczaka

18:00

śp. Jacka Dawidzińskiego

 

Sobota

01.09.2018 r.

7:00

Śp. Natalię (10. rocz. śmierci), Jana, Mariana, Arkadiusza, Piotra Kamińskich

18:00

Śp. Marka Grądeckiego

 

XXII

Niedziela Zwykła

02.09.2018 r.

 

7:00

Śp. Marka Sokowicza

9:00

Śp. Aleksandra Derbicha

10:30

Śp. Piotra Kwiecińskiego

12:00

Śp. Zofię i Zygmunta Ograbisz

18:00

Śp. Stanisławę Przybył

       

 

INTENCJE MSZALNE od 19.08 do 26.08.2018 r.

XX

Niedziela Zwykła

19.08.2018 r.

7:00

Śp. Marka Sokowicza

9:00

Śp. Stanisławę Przybył

10:30

Śp. Tadeusza Madaja (11. Rocz. śmierci) i zm. Rodziców i Teściów

12:00

Śp. Marka Grądeckiego

16:00

Ślub: Artur Czeszak i Aleksandra Główka

18:00

Śp. Barbarę Maszyna

 

Poniedziałek

20.08.2018 r.

Św. Beranrda

7:00

W intencji Parafian

18:00

Śp. Janusza Pawlaczyka

 

Wtorek

21.08.2018 r.

Św. Piusa X

7:00

Śp. Jarosława Sarbinowskiego

18:00

Śp. Piotra Kwiecińskiego; Marię Kazimierską; Czesława Zabiszaka; Mariannę Staszak; Annę Łukaszewską

 

Środa

22.08.2018 r.

NMP Królowej

7:00

Śp. Zygmunta Zawodniaka

18:00

Śp. Zofię Waleryszak

 

 

 

Czwartek

23.08.2018 r.

7:00

Śp. Jarosława Sarbinowskiego

18:00

Śp. Annę Banaszak

 

Piątek

24.08.2018 r.

Św. Bartłomieja – Święto

7:00

Śp. Mirosława Klechamera

18:00

Śp. Czesława Szymkowskiego

 

Sobota

25.08.2018 r.

7:00

Śp. Genowefę Stanisławską

18:00

Śp. Martę, Stanisława i Leszka Łuczyków; Józefę i Ludwika Stefaniaków oraz zmarłych z rodziny

18:00

Śp. Ewę Kostrzewską w 6. rocz. śmierci

 

Uroczystość
NMP Częstochowskiej

26.08.2018 r.

7:00

Śp. Czesława Szymkowskiego

9:00

Śp. Marka Braciszewskiego (20. rocz. śmierci) i zmarłych z Rodz.

10:30

Śp. Alicję Łączną

12:00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, mocną wiarę, nadzieję, codzienną radość serc, pokój w doświadczeniach, dobre zdrowie i miłość najbliższych dla Mirosławy i Zbigniewa z okazji 40. rocz. ślubu

18:00

Śp. Benedyktę Marciniak

       

 

INTENCJE MSZALNE od 12.08 do 19.08.2018 r.

XIX

Niedziela Zwykła

12.08.2018 r.

7:00

Śp. Bronisława, Danutę i Zenona Simińskich, Józefa i Zofię Widorowskich oraz Łucję i Antoniego Borowskich

9:00

Śp. Krystynę Filipiak

10:30

Śp. Alicję Łączną

12:00

Śp. Marka Grądeckiego

18:00

Śp. Janusza Pawlaczyka

 

Poniedziałek

13.08.2018 r.

7:00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, mocną wiarę, niezłomną nadzieję i nieustanny wzrost w miłości dla Marii z okazji 65. rocz. urodzin i 20 rocz. otrzymania nowego życia.

18:00

Śp.  Benedyktę Marciniak

 

Wtorek

14.08.2018 r.

Św. Maksymiliana Marii Kolbego

7:00

Śp. Mieczysława Różalskiego

16:30

Ślub: Tomasz Gronek i Marta Wesołowska

18:00

Śp. Szymona Dziesiątkowskiego; Czesława Bieszczaka; Tadeusza Pawlaka; Barbarę Sieradzką; Marię Kazimierską; Stefanię Starańską; Barbarę Grabowską; Kazimierę Zandrowicz

 

Uroczystość Wniebowzięcia NMP Środa

15.08.2018 r.

 

7:00

Śp. Marka Sokowicza

9:00

Śp. Zofię Waleryszak

10:30

Śp. Stanisławę Przybył

12:00

Śp. Stanisławę Dopierałą (6. rocz. śmierci)

18:00

Śp. Piotra Kwiecińskiego

 

 

 

Czwartek

16.08.2018 r.

7:00

Śp. Stanisława (3. rocz. śmierci), Józefa i Marię Waszaków oraz Irenę Depczyńską

18:00

Śp. Aleksandra Derbicha

 

Piątek

17.08.2018 r.

Św. Jacka

7:00

Z podziękow. za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB, wytrwałość w wierze, mądrość i odwagę w życiowych decyzjach, radość i pokój serca dla Filipa w 16. rocz. urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla Anny i Andrzeja Durczaków z okazji 44. rocz. ślubu

15:00

Ślub: Markus Sattlberger i Marta Kozioł

18:00

Śp. Zenona Tabakę i zm.  z Rodz. Sokołowskich i Tabaków

 

Sobota

18.08.2018 r.

7:00

Śp. Genowefę Stanisławską

16:30

Ślub: Krystian Makowski i Sandra Kaczmarek

18:00

Za zmarłych z Rodz. Kłosików, Wielińskich i Lemiszewskich

 

XX

Niedziela Zwykła

19.08.2018 r.

7:00

Śp. Marka Sokowicza

9:00

Śp. Stanisławę Przybył

10:30

Śp. Tadeusza Madaja (11. Rocz. śmierci) i zm. Rodziców i Teściów

12:00

Śp. Marka Grądeckiego

16:00

Ślub: Artur Czeszak i Aleksandra Główka

18:00

Śp. Barbarę Maszyna

       

 

INTENCJE MSZALNE od 05.08 do 12.08.2018 r.

XVIII

Niedziela Zwykła

05.08.2018 r.

7:00

Śp. Szymona Dziesiątkowskiego

9:00

Śp. Aleksandra Derbicha

10:30

Śp. Barbarę Maszyna

12:00

Śp. Benedyktę Marciniak

18:00

Śp. Janusza Pawlaczyka

 

Poniedziałek

06.08.2018 r.

Przemienienie Pańskie Święto

7:00

Śp. Bronisławę Wideł

18:00

Śp. Zbigniewa Jarzyńskiego

 

Wtorek

07.08.2018 r.

Bł. Edmunda Bojanowskiego

7:00

Śp. Józefa Mikulskiego

18:00

Śp. Krystynę Okoniecką; Antoniego Biechowiaka; Jarosława Sarbinowskiego; Władysławę Kaźmierczak; Helenę i Józefa Łopaczewskich oraz Stefanię i Jana Popławskich; Czesława Zabiszaka; Stefanię (10 rocz. śmierci) i Franciszka Kosmala.

 

Środa

08.08.2018 r.

Św. Dominika

7:00

Śp. Czesławę i Stanisława Zabiszaków oraz zm. z Rodz.

18:00

Śp. Annę Banaszak

 

 

 

Czwartek

09.08.2018 r.

Św. Teresy Benedykty
od Krzyża

7:00

Śp. Krystynę Okoniecką

18:00

Śp. Edwarda  (37. rocz. śmierci) i Kaziemierę Pawlickich oraz zmarłych z Rodziny

 

Piątek

10.08.2018 r.

Św. Wawrzyńca

7:00

Śp. Bogumiła Sobczaka

16:30

Ślub: Jerzy Cudnik i Patrycja Izydorek

18:00

 Śp. Stanisławę Przybył

 

Sobota

11.08.2018 r.

Św. Klary z Asyżu

7:00

Śp. Tolisławę Krzyżańską

17:00

Z podziękow. Za otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, pokój i radość serca, niezłomną nadzieję i wytrwałość, optymizm w codzienności, dobre zdrowie i miłość najbliższych dla Danieli z okazji 70. rocz. urodzin

18:00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, nieustanny wzrost w miłości małżeńskiej, niezachwianą wiarę i niezłomną nadzieję dla Agnieszki i Grzegorza w 2. rocznicę sakr. małż. oraz dla Natalii i Macieja w 12. rocz. sakr. małżeństwa

 

XIX

Niedziela Zwykła

12.08.2018 r.

7:00

Śp. Bronisława, Danutę i Zenona Simińskich, Józefa i Zofię Widorowskich oraz Łucję i Antoniego Borowskich

9:00

Śp. Krystynę Filipiak

10:30

Śp. Alicję Łączną

12:00

Śp. Marka Grądeckiego

18:00

Śp. Janusza Pawlaczyka

       

 

 

INTENCJE MSZALNE od 29.07 do 05.08.2018 r.

XVII

Niedziela Zwykła

29.07.2018 r.

7:00

Śp. Annę Banaszak

9:00

Śp. Aleksandra Derbicha

10:30

Śp. Szymona Dziesiątkowkiego

12:00

Śp. Benedyktę Marciniak

18:00

Śp. Irenę Kowalczyk (3. rocz. śmierci)

 

Poniedziałek

30.07.2018 r.

7:00

W intencji dusz czyśćcowych z Rodziny Szmyt

18:00

Śp. Stanisława Przybył

 

Wtorek

31.07.2018 r.

Św. Ignacego z Loyoli

7:00

W intencji Parafian

18:00

Śp. Piotra Kwiecińskiego; Jarosława Sarbinowskiego; Władysławę Kaźmierczak; Barbarę Sieradzką; Henryka Mielcarka; Stefanię Starańską; Jolantę i Zygmunta Tuszyńskich.

 

Środa

01.08.2018 r.

Św. Alfonsa Marii Liguoriego

7:00

Śp. Tolisławę Krzyżańską

18:00

Śp. Jana Marciniaka, Marka Gromadzińskiego oraz zmarłych Rodziców i Teściów

 

 

 

Czwartek

02.08.2018 r.

7:00

Śp. Mirosława Klechamera

18:00

Śp. Jolantę (1. rocz. śmierci) i Ireneusza Szternel

 

Piątek

03.08.2018 r.

7:00

Śp. Zofię Olejniczak

18:00

Śp. Benedyktę Marciniak

 

Sobota

04.08.2018 r.

Św. Jana Marii Vianneya

7:00

Śp. Genowefę Stanisławską

15:00

Ślub: Bartosz Zieliński i Martyna Piechocka

16:15

Ślub: Igor Nowicki i Kinga Pawlak

18:00

Śp. Bernarda Antczaka

 

XVIII Niedziela Zwykła

05.08.2018 r.

7:00

Śp. Szymona Dziesiątkowskiego

9:00

Śp. Aleksandra Derbicha

10:30

Śp. Barbarę Maszyna

12:00

Śp. Benedyktę Marciniak

18:00

Śp. Janusza Pawlaczyka