Struktury i osoby

 

Proboszcz:

Ks. Krzysztof Redlak, dziekan dekanatu miłosławskiego; ur. 01.09.1966 r. święcenia kapłańskie 25.05.1991 r. proboszcz w Miłosławiu od: 27.06.2007 r.

Wikariusz:

Ks. Radosław Tuszyński, wikariusz w Miłosławiu od: 01.07.2017 r. Ks. Radosław pochodzi z parafii pw. św. Krzyża w Inowrocławiu, a po święceniach kapłańskich – otrzymanych w 2010 r. w Gnieźnie – pracował przez rok w parafii pw. św. Faustyny w Mogilnie, a następnie przez 6 lat w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Trzemesznie.

Pomoc duszpasterska:

Ks. Paweł Rybak, ur. 20.06.1982 r., święcenia kapłańskie 31.05.2008 r., student Wydziału Teologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego; posługujący w Milosławiu od sierpnia 2010 r.

Diakon:

brak

Siostry dominikanki

Przełożona: s. Maksymiliana Pituch – zakrystianka
s.Anna i s. Jeremiasza – katechetki w SP w Bugaju
s.Filipa – organistka

Nadzwyczajni szafarze Komuni Świętej:

Wojciech Stawiński
Paweł Zmuda

Parafialna Rada Duszpasterska

Ewa Spychała, Elekta Jakuboszczak, Justyna Trawińska, Marzena Siwiak, Bolesław Stawiński, Stanisław Zakrzewicz, Leszek Nowicki, Leonard Dopierała, Józef Filipiak, Józef Kubiak, Andrzej Durczak, Florian Kosicki, Mieczysław Stróżyk, Tomasz Urbanowicz

Parafialna Rada Ekonomiczna

Aleksandra Głowacka, +Zuzanna Krzyżańska, Leszek Nowicki, Włodzimierz Adamczyk