OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

16CZERWCA 2024 r

 

 

  1. Biuro parafialne jest czynne od poniedziałku do piątku po zakończeniu porannej i wieczornej Mszy św.(czyli o godz. 7.30 rano i wieczorem ok. godz. 18.40.) z wyjątkiem wieczoru we wtorek.

 

  1. Zachęcamy wszystkich do udziału w nabożeństwach czerwcowych, które są odprawiane od poniedziałku do piątku po zakończeniu wieczornej Mszy św.,  a w niedzielę śpiewamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa przed wieczorną Mszą św. o godz. 17.45.

 

  1. W ubiegłą niedzielę na cele inwestycyjno-remontowe zebraliśmy 4336,00 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowania.

 

  1. Spotkanie zapisowe dla rodziców dzieci, które w trzecią niedzielą maja 2025 r. pragną przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii odbędzie się w najbliższy poniedziałek – 17 czerwca o godz. 20.00 w kościele. Ze względu na ważność wspomnianego spotkania, możliwe zmiany w organizacji katechezy szkolnej oraz konieczność ustalenia do końca czerwca br. imiennej listy dzieci przystępujących w przyszłym roku do I Komunii św. prosimy zainteresowanych rodziców o przybycie.

 

  1. Spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się w najbliższą środę – 19 czerwca o godz. 18.40 w sali konferencyjnej.

 

  1. W związku z podejmowanymi aktualnie przez parafię przygotowaniami do organizacji wakacyjnego wyjazdu i wypoczynku dla najmłodszych w Zakopanem, w dniach 25-30 sierpnia br., zachęcamy wszystkich do symbolicznego wsparcia tej inicjatywy poprzez zakup ciast wypieczonych przez rodziców ministrantów, lektorek i lektorów wyjeżdżających latem w góry. Te domowe wypieki będzie można nabyć za tydzień, w niedzielę 23 czerwca po każdej Mszy św. na placu przykościelnym.

 

  1. Ponownie informujemy i przypominamy, iż w okresie wakacji letnich, to jest od niedzieli za dwa tygodnie – 30 czerwca br. do niedzieli 25 sierpnia br. ulega zmianie porządek sprawowania Mszy św. w niedziele i święta. W ciągu dziewięciu wakacyjnych niedziel oraz w uroczystość Wniebowzięcia NMP Msze św. będą sprawowane w naszym kościele o godzinie: 8.00, 10.30, 12.00 i 18.00.

 

  1. Zachęcamy do lektury najnowszego wydania Przewodnika Katolickiego, który jest również dostępny dla osób nie posiadających stałej prenumeraty.

 

  1. Prośmy o łaskę Zbawienia i dar Wieczności dla zmarłych, którzy za swojego ziemskiego życia należeli do naszej parafii, polecając Panu Bogu wszystkich naszych krewnych, przyjaciół i sąsiadów, których kolejna rocznica śmierci przypada w najbliższych dniach oraz śp. Marię Michalak, której pogrzeb odbędzie się w poniedziałek i rozpocznie się Mszą św. o godz. 12.00 i śp. Zofię Agaciak, której pogrzeb odbędzie się we wtorek i rozpocznie się Mszą św. o godz. 13.00 Dobry Jezu, a nasz Panie

 

 

 

                                                                           Ks. Krzysztof Redlak

Proboszcz

 

 

 

Miłosław, dnia 15 czerwca 2024 r.