OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXV  NIEDZIELA  ZWYKŁA

18 września 2022 r.

 

  1. W celu umówienia spotkania w sprawach biurowych, prosimy najpierw o kontakt telefoniczny(61 438 31 66), bądź za pośrednictwem poczty elektronicznejmiloslaw5@archidiecezja.pl W razie potrzeby służymy także pomocą po każdej Mszy św. w kościele. Intencje mszalne można zamawiać od poniedziałku do soboty w zakrystii.

 

  1. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania z klas I szkół ponadpodstawowych odbędzie się w 22 września br., to jest w czwartek o godz. 19.15 w kościele. Udział w spotkaniu ma charakter obowiązkowy. Natomiast spotkanie dla kandydatów z klas 8 szkoły podstawowej odbędzie się 29 września o godz. 19.15 w kościele.

 

  1. Zbiórka ministrantów odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 19.00 w nowym budynku. Jednocześnie zapraszamy chłopców z klas II-VI Szkoły Podstawowej do włączenia się do grona ministrantów naszej parafii, a młodzież z klas VII i VIII Szkoły Podstawowej oraz starszą do podjęcia posługi lektora i lektorki. Chętni mogą się zgłaszać bezpośrednio u Ks. Jacka.

 

  1. Za tydzień, w niedzielę – 25 września, podczas Mszy św. sprawowanej o godz. 10.30, wraz z dziećmi z klas V oraz ich najbliższymi będziemy uroczyście świętować rocznicę przystąpienia do I Komunii św. Dla dobrego przygotowania wspomnianej uroczystości, bardzo prosimy, aby dzieci z klas V przystąpiły do spowiedzi św. w sobotę od godz. 8.30.

 

  1. Słowa serdecznych podziękowań kierujemy pod adresem darczyńców naszej parafii, wspierających regularnie przedsięwzięcia inwestycyjne oraz prace konserwatorsko-remontowe, którzy przekazali w ubiegłą niedzielę na ten cel 3888,53 zł. Niech Pan Bóg wszystkim wynagrodzi.

 

  1. Zachęcamy do lektury Przewodnika Katolickiego, który w zakrystii mogą również nabyć osoby nie posiadające stałej prenumeraty.

 

  1. Pomódlmy się za wszystkich wiernych zmarłych, wspominając w tej modlitwie śp. Franciszka Nather, którego pożegnaliśmy w minionym tygodniu oraz zmarłych parafian, naszych krewnych, przyjaciół, znajomych i sąsiadów, których kolejna rocznica śmierci przypada we wrześniu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie..

 

Ks. Jacek Bryś – wikariusz

Miłosław, dnia 19 września 2022r.