OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIV  NIEDZIELA  ZWYKŁA

11 września 2022 r.

 

  1. W celu umówienia spotkania w sprawach biurowych, prosimy najpierw o kontakt telefoniczny(61 438 31 66), bądź za pośrednictwem poczty elektronicznejmiloslaw5@archidiecezja.pl W razie potrzeby służymy także pomocą po każdej Mszy św kościele. Intencje mszalne można zamawiać od poniedziałku do soboty w zakrystii.

 

  1. Z racji przypadającego w najbliższy wtorek 13. dnia miesiąca, zapraszamy wszystkich na comiesięczne Nabożeństwo Fatimskie o godz. 20.30. Prosimy o zabranie z sobą świec i lampionów

 

  1. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania z klas I szkół ponadpodstawowych odbędzie się w 22 września br,, to jest w czwartek za półtora tygodnia o godz. 19.15 w kościele Udział w spotkaniu ma charakter obowiązkowy.

.

  1. Za dwa tygodnie, to jest w niedzielę 25 września br., podczas Mszy św sprawowanej o godz. 10.30, wraz z dziećmi z klas IV oraz ich najbliższymi będziemy świętować rocznicę przystąpienia do I Komunii św. W trakcie uroczystej celebracji, chcemy modlić się w intencji tych dzieci, które w czerwcu i wrześniu ubiegłego roku (w dwóch grupach) przystąpiły po raz pierwszy do Stołu Pańskiego, prosząc dla nich i ich rodzin o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski, a nade wszystko o umiłowanie daru Eucharystii i częste przyjmowanie Pana Jezusa do swoich serc, wytrwałość w wierze i budowanie swojej przyszłości według ewangelicznych wartości. Spowiedź św. dla dzieci pierwszokomunijnych oraz ich rodziców odbędzie się w sobotę, za dwa tygodnie od godz. 8.30

 

  1. Na początku nowego roku szkolnego i katechetycznego pragniemy zaprosić chłopców z klas III, IV i V do włączenia się do grona ministrantów. Chętni mogą zgłaszać się do bezpośrednio do Ks. Jacka.

 

  1. Po przerwie wakacyjne rozpoczęły się spotkania i próby naszej scholki dziecięcej. Serdecznie zapraszamy dziewczynki z klas II-VII, które lubią śpiewać i chciałyby się włączyć do tę inicjatywę, by w ten sposób radosnym śpiewem ubogacać oprawę muzyczną niedzielnej liturgii sprawowanej o godz. 10.30.W tej sprawie prosimy o kontakt z Panem Marcinem Grzelakiem lub Ks. Jackiem. Próby scholki dziecięcej odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 14.00 na świetlicy w Szkole Podstawowej na Bugaju.

 

  1. Składka z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na cele inwestycyjno-remontowe.

 

  1. Słowa podziękowań kierujemy pod adresem osób przekazujących środki pieniężne na rzecz pomocy dla Ukrainy. W ciągu ostatnich trzech tygodni zebraliśmy na ten cel – poprzez ofiary złożone do skarbony zawieszonej na kracie w głównym wejściu do kościoła – 510,14 zł.

 

  1. Stałych prenumeratorów prosimy o odbiór Przewodnika Katolickiego.

 

  • Przywołując w pamięci wszystkich naszych bliskich zmarłych, którzy nas poprzedzili w drodze do Wiecznej Ojczyzny, prośmy dla nich o szczęście przebywania z Bogiem na wieki.Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie…

 

Miłosław, dnia 10 września 2022 r.