OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

XXIII  NIEDZIELA ZWYKŁA

9 września 2018 r.

 

  1. Składka z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na cele remontowo-inwestycyjne.

 

  1. Z racji przypadającego w najbliższy czwartek 13. dnia miesiąca, zapraszamy wszystkich na comiesięczne Nabożeństwo Fatimskie o godz. 20.30.

 

  1. Od ubiegłego tygodnia rozpoczęliśmy wstępną rezerwację intencji mszalnych na       IV kwartał br. Intencje mszalne przyjmujemy wyłącznie w zakrystii od poniedziałku do piątku po każdej Mszy św. W pozostałych sprawach, związanych z: przygotowaniem do sakramentu chrztu, wydaniem zgody dla kandydatów na rodziców chrzestnych, rezerwacją daty ślubu i przygotowaniem narzeczonych, prolongatą grobów na kolejne 20 lat i zatwierdzeniem projektów pomników nagrobnych oraz we wszystkich pozostałych kwestiach duszpastersko-administracyjnych prosimy o przybycie do Biura Parafialnego przy ul. Kościelnej 8, które w najbliższym tygodniu  będzie czynne tylko we wtorek w godz. od. 19.30 do 20.30. W czwartek, ze względu na wspomniane wcześniej Nabożeństwo Fatimskie, Biuro Parafialne będzie nieczynne.

 

  1. Pierwsze, powakacyjne spotkanie chóru odbędzie się w najbliższy wtorek o godz. 19.15 w Domu Parafialnym przy ul. Pałczyńskiej.

 

  1. Siostry Katechetki serdecznie zapraszają dziewczynki i chłopców na próby scholki, które odbywać się będą w środy o godz. 16.00 w Domu Parafialnym przy ul. Pałczyńskiej.

 

  1. W łączności z dzisiejszymi uroczystościami odpustowymi ku czci Matki Bożej – Pani Pocieszenia w Biechowie, w najbliższą sobotę – 15 września odbędzie się tam także tradycyjne spotkanie dla osób w podeszłym wieku, doświadczonych chorobą, samotnością i różnymi życiowymi trudnościami. Ojcowie Paulini bardzo serdecznie zapraszają wszystkie wspominane osoby, ich krewnych, przyjaciół i opiekunów na modlitewne spotkanie, które rozpocznie się w przyszłą sobotę Mszą św. o godz. 10.00. Podczas uroczystej Eucharystii, koncelebrowanej przez kapłanów z dekanatu miłosławskiego, będzie udzielany sakrament chorych.

 

  1. Zapraszamy chłopców ze Szkoły Podstawowej do włączenia się do grona ministrantów naszej parafii, a młodzież gimnazjalną i starszą do podjęcia posługi lektora. Chętni mogą się zgłaszać bezpośrednio u Ks. Radka.

 

 

  1.  Po Mszy św. można nabywać miesięcznik Cuda i Łaski Boże oraz najnowszy numer Przewodnika Katolickiego.

 

  1.  Bożemu Miłosierdziu polecamy naszych bliskich zmarłych, otaczając naszą wspólnotową modlitwą śp. Stanisława Bogułę, którego pożegnaliśmy w minionym tygodniu oraz tych wszystkich zmarłych, których kolejna rocznica śmierci przypada we wrześniu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

 

      

 

 

 

 

 

 

Miłosław, dnia 8 września 2018 r.