XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

• 15 września 2024 r.

1. Biuro parafialne jest czynne od poniedziałku do piątku po zakończeniu porannej i wieczornej Mszy św. z wyjątkiem wieczoru we wtorek.

1. Spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się w najbliższą środę – 18 września o godz.18.45 w sali konferencyjnej.

1. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania z klas II szkół ponadpodstawowych odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 19.00 w kościele. Udział w spotkaniu ma charakter obowiązkowy.

1. Staropolskim „Bóg zapłać” pragniemy wyrazić wdzięczność tym wszystkim dobroczyńcom naszej parafii, którzy w ubiegłą niedzielę złożyli na tacę remontową 3558 zł. Zbierane aktualnie środki przeznaczamy na regulację wkładu własnego parafii w dobiegający aktualnie końca II etap prac remontowo-konserwatorskich przy składającej się z 25 przęseł południowo-wschodniej stronie muru okalającego teren wokół naszej świątyni.

1. Zachęcamy do lektury najnowszego wydania Przewodnika Katolickiego. Gazetę mogą również nabyć osoby nie posiadające stałej prenumeraty.

1. Na zakończenie tej celebracji pomódlmy się za zmarłych parafian, za ludzi nam bliskich, którzy już zakończyli swoją ziemską pielgrzymkę, prosząc w szczególny sposób Ojca Miłosierdzia o Dar Życia Wiecznego dla śp. Krystyny Walczak i śp. Anny Bryś, których pogrzeby odbyły się w minionym tygodniu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Miłosław, dnia 14 września 2024 r.