XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

7 września 2024 r.

1. Biuro parafialne jest czynne od poniedziałku do piątku po zakończeniu porannej i wieczornej Mszy św. z wyjątkiem wieczoru we wtorek.

1. Jutro, po wieczornej Mszy św., pragniemy modlić się za wstawiennictwem św. Józefa w intencji naszych małżeństw i wspólnot rodzinnych. Zachęcając wszystkich do udziału w tym nabożeństwie, przypominamy o możliwości napisania swoich intencji, które zostaną odczytane w trakcie wspólnej modlitwy.

1. Pierwsze spotkanie formacyjne dla Rodziców dzieci przygotowujących się w nowym roku szkolno-katechetycznym do I Komunii św. odbędzie się w najbliższy wtorek za tydzień – 10 września br. o godz. 19.30 w kościele. Tego dnia zapoznamy również rodziców z całorocznym programem przygotowania, wskazując najważniejsze daty i wydarzenia. Bardzo prosimy o obecność wszystkich rodziców.

1. Z racji przypadającego w najbliższypiątek trzynastego dnia miesiąca, zapraszamy wszystkich na wieczorne Nabożeństwo Fatimskie o godz. 20.30, na które złoży się modlitwa różańcowa, procesja światła oraz Apel Jasnogórski. Bardzo prosimy o zabranie z sobą świec i lampionów na procesję.

1. Organizowane corocznie, w łączności z uroczystościami odpustowymi ku czci Matki Bożej Pocieszenia, modlitewne spotkanie w Biechowie dla osób chorych i starszych odbędzie się w przyszłą sobotę. Ojcowie Paulini bardzo serdecznie zapraszają wspominane osoby, ich krewnych, przyjaciół i opiekunów na modlitewne spotkanie, które rozpocznie sięMszą św. o godz. 10.00. Podczas uroczystej Eucharystii, koncelebrowanej przez kapłanów z dekanatu miłosławskiego, będzie udzielany sakrament chorych

1. Poświęcenie tornistrów oraz przyborów szkolnych dzieci, które rozpoczęły w tym roku naukę w Szkole Podstawowej będzie miało miejsce za tydzień, w niedzielę – 15 września br. podczas Mszy św. o godz. 10.30.

1. Spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się 18 września, to jest w środę kolejnego już tygodnia o godz.18.45 w sali konferencyjnej.

1. Składka z dzisiejszej niedzieli będzie przeznaczona na udział środków własnych parafii w ramach zrealizowanego już w większej części II etapu prac renowacyjnych muru wokół kościoła.

1. Zachęcamy do lektury najnowszego wydania Przewodnika Katolickiego. Gazetę mogą również nabyć osoby nie posiadające stałej prenumeraty.

1. Na zakończenie tej celebracji pomódlmy się za zmarłych parafian, za ludzi nam bliskich, którzy już zakończyli swoją ziemską pielgrzymkę,prosząc w szczególny sposób Ojca Miłosierdzia o Dar Życia Wiecznego dla śp. Pawła Suchorskiego i śp. Leszka Kamińskiego, których pogrzeby odbyły się w minionym tygodniu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Miłosław, dnia 7 września 2024