Pary narzeczonych, które zadeklarowały pragnienie zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego w naszej parafii w bieżącym roku i dokonały wstępnej rezerwacji terminu ślubu, zapraszamy na spotkania inaugurujące cykl przygotowań kanoniczno-duszpasterskich. Ze względu na dużą liczbę par przygotowujących się w tym roku w naszej parafii do sakramentu małżeństwa, określone wymagania czasowe w procesie przygotowania oraz lokalne zasady dotyczące oprawy celebracji ślubnej, wspomniane spotkania są obowiązkowe dla wszystkich ślubujących w tym roku par i będą się odbywały według następującego porządku:

  • dla par, w których jedno lub dwoje narzeczonych pochodzi z naszej parafii

tj.  niedzielę – 2 lutego 2020 r. o godz. 19.30 w nowym budynku biurowo-katechetycznym przy ul. Kościelnej 8;

  • dla par, w których żadna ze stron nie pochodzi z naszej parafii

tj.  w niedzielę–9 lutego 2020 r. o godz. 19.30

tj.  lub w sobotę- 7 marca 2020r. godz. 19.30 w nowym budynku biurowo-katechetycznym przy ul. Kościelnej 8.

W przypadku uzasadnionej niemożności uczestnictwa we wspomnianym spotkaniu organizacyjnym, prosimy o powiadomienie nas o tym fakcie drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową. Brak tej informacji będzie traktowany, jako rezygnacja z zarezerwowanego terminu ślubu.

Termin spotkań dla par przygotowujących się do sakr. małżeństwa.