OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

15 września 2019 r.

 

1. Od ubiegłego tygodnia rozpoczęliśmy wstępną rezerwację intencji mszalnych na IV kwartał br. Intencje mszalne przyjmujemy wyłącznie w zakrystii od poniedziałku do piątku po każdej Mszy św.

2. W najbliższym tygodniu Biuro Parafialne będzie czynne we wtorek i czwartek w godz. od 19.30 do 20.15 w nowym budynku biurowo-katechetycznym przy ul. Kościelnej 8.

3. Siostra Liliana raz jeszcze bardzo serdecznie zaprasza dziewczynki i chłopców na próby scholki, które odbywają się we wtorki o godz. 16.00 w nowym budynku biurowo-katechetycznym przy ul. Kościelnej 8.

4. Zapraszamy chłopców ze Szkoły Podstawowej do włączenia się do grona ministrantów naszej parafii, młodzież z ostatniej klasy Szkoły Podstawowej i starszą do podjęcia posługi lektora. Chętni mogą się zgłaszać bezpośrednio u Ks. Jacka.

5. Spotkanie dla kandydatów z klas 8 do bierzmowania w środę – 18 września br. o godz. 19.00 w kościele.

6. Zapraszamy młodzież z klas VII i VIII Szkoły Podstawowej i starszą do włączenia się w działalność duszpasterstwa młodzieży naszej parafii. Spotkania będą odbywać się w piątki o godz. 19.00. Każde spotkanie rozpoczniemy modlitwą, krótką katechezą, poruszający konkretny temat dnia, a po niej będzie czas na wymianę opinii, zadawanie pytań oraz dyskusję. W ramach działalności duszpasterstwa chcemy również podejmować posługę wolontariacką oraz artystyczną. Po spotkaniu będzie również czas na wypicie ciepłej herbaty i zjedzenia czegoś słodkiego w doborowym towarzystwie.

7. Pierwsze w nowym cyklu spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się w czwartek (19 września br.) po Mszy św. w nowym budynku biurowo-katechetycznym przy ul. Kościelnej 8.

8. Spotkanie dla lektorów i lektorek odbędzie się najbliższą sobotę – 21 września o godzinie 19.00 w nowym budynku biurowo-katechetycznym.

 

9. Spotkanie dla Rodziców dzieci przygotowujących się w tym roku do I Komunii św. odbędzie się za dwa tygodnie, w poniedziałek – 23 września br. o godz. 19.00 w kościele. Tego dnia zakończymy już ostatecznie zapisy dzieci do I Komunii św. oraz zapoznamy rodziców z całorocznym programem przygotowania, wskazując najważniejsze daty i wydarzenia. Bardzo prosimy o obecność wszystkich rodziców.

10. Po Mszy św. można nabyć najnowszy numer Przewodnika Katolickiego.

11. Bożemu Miłosierdziu polecamy naszych bliskich zmarłych, wspominając dziś w tej modlitwie zmarłych parafian, których kolejna rocznica śmierci przypada we wrześniu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Ogłoszenia