XXI Niedziela Zwykła – 21. sierpnia 2016 r.

1. Dziękujemy wszystkim za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na cele remontowo-inwestycyjne naszej parafii. Zebraliśmy 2 839,78 zł.

1. W tym tygodniu, w piątek przypadnie Uroczystość MB Częstochowskiej, w związku z uroczystością nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.

1. W sobotę w klasztorze oo. Paulinów odbędzie się Trzeźwościowy Dzień Skupienia – szczegóły programu na plakacie w gablocie.

1. Osoby chętne na doroczny wyjazd na Lednicę Seniora (3.09.2016r.) mogą zgłaszać się u pań: Rogalińskiej lub Wiśniewskiej. Koszt wyjazdu 15 zł.

1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Przewodnik Katolicki oraz Cuda i łaski Boże.

1. Bożemu Miłosierdziu polećmy teraz zmarłą Barbarę Dolata, którą w ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy na naszym cmentarzu. Dobry Jezu, a nasz Panie…

ks. Adam Sarbinowski

Miłosław, dnia 20. sierpnia 2016 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXI Niedziela Zwykła – 21. sierpnia 2016 r.