OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXXI TYDZIEŃ ZWYKŁY

3 listopada 2019 r.

 1. Od dziś do piątku gromadzimy się na modlitwie różańcowej z wymieniankami za zmarłych o godz. 17.30, a wymienianki roczne przyjmujemy w zakrystii do końca listopada br. Na bocznych ołtarzach są wyłożone specjalne kartki.

 1. Bardzo dziękujemy wszystkim współorganizatorom i darczyńcom miłosławskiego Balu Wszystkich Świętych, a zwłaszcza grupie rodziców naszych najmłodszych uczestników wspólnej modlitwy i zabawy, którzy nie tylko przebrali w starannie przygotowane stroje swoje pociechy, ale także ofiarowali ciasta i słodycze oraz uczestniczyli w przygotowaniach i prowadzeniu wspomnianego rodzinnego spotkania w MCK.

 1. Trwając w tych dniach na modlitwie za wszystkich naszych bliskich zmarłych, prosimy raz jeszcze o zainteresowanie się stanem materialnym grobów i ważnością prolongaty miejsca, zwłaszcza w odniesieniu do miejsc pochówku, gdzie spoczywają osoby zmarłe przed rokiem 2000.

 1. W jutrzejszy poniedziałek, po zakończeniu wieczornej Mszy św. odbędzie się comiesięczne nabożeństwo do św. Józefa. Zachęcamy wszystkich do udziału w tej wspólnotowej formie modlitwy w intencji małżeństw i rodzin.

 1. Biuro Parafialne jest czynne w każdy wtorek i czwartek w godz. od 19.30 do 20.15 w nowym budynku biurowo-katechetycznym przy ul. Kościelnej 8. Intencje mszalne przyjmujemy tylko w zakrystii po każdej Mszy św. od poniedziałku do piątku.

 1. Spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 19.00 w sali konferencyjnej.

 1. W najbliższą sobotę od godz. 8.15 udamy się z posługą duszpasterską do chorych.

 1. Spotkanie członków parafialnej wspólnoty Żywego Różańca, połączone z wymianą tajemnic, odbędzie się w najbliższą sobotę – 9 listopada, po zakończeniu wieczornej Mszy św.

 1. Spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. odbędzie się w poniedziałek, za dwa tygodnie – 18 listopada o godz. 19.30 w kościele. Bardzo prosimy wszystkich rodziców o obecność.

 1. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na cele remontowo-inwestycyjne.

 1. Zachęcamy do lektury najnowszego numeru Przewodnika Katolickiego.

 1. Bożemu Miłosierdziu powierzamy wszystkich wiernych zmarłych, wspominając dziś w naszej modlitwie śp. Floriana Dankowskiego, którego pożegnaliśmy w minionym tygodniu. Wieczny odpoczynek racz im da

 2. Panie…

Ks. Krzysztof Redlak

Proboszcz parafii pw. św. Jakuba w Miłosławiu

Miłosław, dnia 2 listopada 2019 r.

Ogłoszenia