OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VINIEDZIELA ZWYKŁA

16luty 2020 r.

 

 

  1. Jeszcze w przyszłym tygodniu Biuro Parafialne będzie czynne w sobotę w godz. od 19.00 do 19.30 w nowym budynku biurowo-katechetycznym przy ul. Kościelnej 8. W pilnych sprawach prosimy o kontakt po każdej Mszy św. w zakrystii. Intencje mszalne przyjmujemy w zakrystiiod poniedziałku do soboty po każdej Mszy św.

 

  1. Spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci odbędzie się w najbliższy wtorek – 18 lutego br. o godz. 15.00 w nowym budynku biurowo-katechetycznym.

 

  1. Spotkanie Kręgu Biblijnego – prowadzone przez Ks. Jacka – odbędzie się w najbliższypiątek – 21 lutego o godz. 19.00 w sali konferencyjnej przy ul. Kościelnej 8.

 

  1. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom naszej parafii, którzy w ubiegłą niedzielę złożyli na tacę remontowo-inwestycyjną 2862, 67 zł.

 

  1. Po przeprowadzonej w ostatnich dwóch tygodniach aktualizacji stanu prawnego miejsc pochówku na cmentarzu parafialnym, w gablotkach informacyjnych została wywieszona tabelka z wykazem grobów w I sektorze cmentarza parafialnego (od wejścia głównego po prawej stronie, do bocznego chodnika po prawej stronie), które zostaną przeznaczone od ponownego pochówku, bądź przekazane na zasadzie nowej rezerwacji zainteresowanym osobom.

 

  1. Stałych prenumeratorów prosimy o odbiór miesięcznika Cuda i Łaski Boże oraz najnowszego wydaniaPrzewodnika Katolickiego.

 

  1. Przywołując w pamięci wszystkich naszych bliskich zmarłych, którzy nas poprzedzili w drodze do Wiecznej Ojczyzny, prośmy dla nich o szczęście przebywania z Bogiem na wieki. W szczególny sposób polecamy dziś Bożemu Miłosierdziu śp.Józefa Kuźniarka i śp. Hieronima Szumigałę, których pożegnaliśmyw minionym tygodniu, a także śp. Zdzisławę Maciejewską, której pogrzeb odbędzie się w poniedziałek i rozpocznie się Mszą św. o godz. 12.00.Dobry Jezu, a nasz Panie

 

 

 

Miłosław, dnia 15lutego 2020 r.

 

 

Ogłoszenia