OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

TRZECIA  NIEDZIELA  ZWYKŁA   

26 stycznia 2020 r.

 

  1. Wszystkim wiernym z naszej wspólnoty parafialnej, których odwiedzamy w ramach wizyt duszpasterskich, dziękujemy za gościnę i życzliwe przyjęcie, a także za składane przy tej okazji ofiary na rzecz parafii. Plan kolędy na najbliższy tydzień (do 1 lutego br.) znajduje się w gablotkach informacyjnych oraz na stronie internetowej parafii.

 

  1. Do 16 lutego 2020 r. Biuro Parafialne jest czynne w każdą sobotę wieczorem, w godzinach od 19.00 do 19.30 w nowym budynku biurowo-katechetycznym przy ul. Kościelnej 8. Intencje mszalne można zamawiać od poniedziałku do soboty, po Mszach św. w zakrystii.

 

  1. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy wynagradzającej do Niepokalanego Serca Maryi, w najbliższą sobotę, po zakończeniu porannej Mszy św. o godz. 8.00.

 

  1. Comiesięczne odwiedziny z posługą sakramentalną u osób chorych i starszych pragniemy połączyć z rozpoczynającym się w lutym okresem Wielkiego Postu. Osoby chore i starsze odwiedzimy zaraz po Środzie Popielcowej, to jest w sobotę – 29 lutego br. od godz. 8.30.

 

  1. Pary narzeczonych, które zadeklarowały pragnienie zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego w naszej parafii w bieżącym roku i dokonały wstępnej rezerwacji terminu ślubu, zapraszamy na spotkania inaugurujące cykl przygotowań kanoniczno-duszpasterskich. Wspomniane spotkania są będą się odbywały według następującego porządku:

 

  • dla par, w których jedno lub dwoje narzeczonych pochodzi z naszej parafii

t  w przyszłą niedzielę –  2 lutego 2020 r. o godz. 19.30

w nowym budynku biurowo-katechetycznym przy ul. Kościelnej 8

 

  • dla par, w których żadna ze stron nie pochodzi z naszej parafii

t  w niedzielę – 9 lutego 2020 r. o godz. 19.30

t  lub w sobotę –  7 marca 2020 r. godz. 19.30

w nowym budynku biurowo-katechetycznym przy ul. Kościelnej 8.

 

W przypadku uzasadnionej niemożności uczestnictwa we wspomnianym spotkaniu organizacyjnym, prosimy o powiadomienie nas o tym fakcie drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową.

 

  1. Zachęcamy do lektury najnowszego numeru Przewodnika Katolickiego z dołączonym modlitewnikiem na luty. Przy wyjściach z kościoła została wyłożona bezpłatna gazetka ewangelizacyjna Dobre Nowiny.

 

  1. Pomódlmy się za wszystkich wiernych zmarłych z naszej wspólnoty parafialnej, wspominając w tej modlitwie śp. Eugeniusza Poturalskiego i śp. Janinę Koniecpolską, które pożegnaliśmy w minionym tygodniu oraz śp. Wojciecha Jagodzińskiego, którego pogrzeb odbędzie się w czwartek i rozpocznie się Mszą św. o godz. 11.00. Dobry Jezu, a nasz Panie

 

 

 

 

                                                                              Ks. Krzysztof  Redlak

Proboszcz

 

 

 

Miłosław, dnia 25 stycznia 2020 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ogłoszenia