OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

ŚWIĘTO  CHRZTU  PAŃSKIEGO

12 stycznia 2020 r.

1. Wszystkim wiernym z naszej wspólnoty parafialnej, których odwiedzamy w ramach wizyt duszpasterskich, dziękujemy za gościnę i życzliwe przyjęcie, a także za składane przy tej okazji ofiary na rzecz parafii. Plan kolędy do dnia 25 stycznia br. znajduje się w gablotkach informacyjnych oraz na stronie internetowej, a dalszy plan duszpasterskiego nawiedzenia mieszkańców naszej parafii przedstawimy za tydzień.

1. Do 16 lutego 2020 r. Biuro Parafialne jest czynne w każdą sobotę wieczorem, w godzinach od 19.00 do 19.30 w nowym budynku biurowo-katechetycznym przy ul. Kościelnej 8. Intencje mszalne można zamawiać od poniedziałku do soboty, po Mszach św. w zakrystii. W jakichkolwiek sprawach pilnych prosimy o kontakt po każdej Mszy św. w zakrystii.

1. Składka z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na cele remontowo-inwestycyjne.

1. Spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się za półtora tygodnia, w środę – 22 stycznia o godz. 19.30 w sali konferencyjnej przy ul. Kościelnej 8.

1. Pary narzeczonych, które zadeklarowały pragnienie zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego w naszej parafii w bieżącym roku i dokonały wstępnej rezerwacji terminu ślubu, zapraszamy na spotkania inaugurujące cykl przygotowań kanoniczno-duszpasterskich. Ze względu na dużą liczbę par przygotowujących się w tym roku w naszej parafii do sakramentu małżeństwa, określone wymagania czasowe w procesie przygotowania oraz lokalne zasady dotyczące oprawy celebracji ślubnej, wspomniane spotkania są obowiązkowe dla wszystkich ślubujących w tym roku par i będą się odbywały według następującego porządku:

• dla par, w których jedno lub dwoje narzeczonych pochodzi z naszej parafii

t  niedzielę – 2 lutego 2020 r. o godz. 19.30

w nowym budynku biurowo-katechetycznym przy ul. Kościelnej 8;

• dla par, w których żadna ze stron nie pochodzi z naszej parafii

t  w niedzielę – 9 lutego 2020 r. o godz. 19.30

t  lub w sobotę –  7 marca 2020 r. godz. 19.30

w nowym budynku biurowo-katechetycznym przy ul. Kościelnej 8.

W przypadku uzasadnionej niemożności uczestnictwa we wspomnianym spotkaniu organizacyjnym, prosimy o powiadomienie nas o tym fakcie drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową. Brak tej informacji będzie traktowany, jako rezygnacja z zarezerwowanego terminu ślubu.

1. Zachęcamy do lektury styczniowego wydania miesięcznika Cuda i Łaski Boże oraz najnowszego numeru Przewodnika Katolickiego.

1. Pomódlmy się za wszystkich zmarłych z naszej wspólnoty parafialnej, w sposób szczególny myśląc dziś o tych wszystkich, których kolejne rocznice śmierci przypadają w miesiącu styczniu, a także za śp. Zofię Mazurkiewicz, której pogrzeb odbędzie się w środę i rozpocznie się Mszą św. o godz. 10.30 oraz za śp. Urszulę Kubis, której pogrzeb odbędzie się w czwartek i rozpocznie się Mszą sw. o godz. 11.30. Dobry Jezu, a nasz Panie

Ks. Krzysztof  Redlak

Miłosław, dnia 11 stycznia 2020 r.