OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

II  NIEDZIELA  PO  NARODZENIU  PAŃSKIM

5 stycznia 2020 r.

 1. Wszystkim wiernym z naszej wspólnoty parafialnej, których odwiedzamy w ramach wizyt duszpasterskich, dziękujemy za gościnę i życzliwe przyjęcie, a także za składane przy tej okazji ofiary na rzecz parafii. Plan kolędy na najbliższe dwa tygodnie znajduje się w gablotkach parafialnych oraz na stronie internetowej parafii.

 

 1. Do 16 lutego 2020 r. Biuro Parafialne jestczynne wkażdą sobotę wieczorem, w godzinach od 19.00 do 19.30 w nowym budynku biurowo-katechetycznym przy ul. Kościelnej 8. Intencje mszalne można zamawiać od poniedziałku do soboty, po Mszach św. w zakrystii.

 

 1. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na cele remontowo-inwestycyjne.

 

 1. Pary narzeczonych, które zadeklarowały pragnienie zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego w naszej parafii w bieżącym roku i dokonały wstępnej rezerwacji terminu ślubu, zapraszamy na spotkania inaugurujące cykl przygotowań kanoniczno-duszpasterskich. Ze względu na dużą liczbę par przygotowujących się w tym roku w naszej parafii do sakramentu małżeństwa, określone wymagania czasowe w procesie przygotowania orazlokalne zasady dotyczące oprawy celebracji ślubnej, wspomniane spotkania są obowiązkowe dla wszystkich ślubujących w tym roku par i będą się odbywały według następującego porządku:

 

 • dla par, w których jedno lub dwoje narzeczonych pochodzi z naszej parafii

t  niedzielę – 2 lutego2020 r. o godz. 19.30

w nowym budynku biurowo-katechetycznym przy ul. Kościelnej 8;

 

 • dla par, w których żadna ze stron nie pochodzi z naszej parafii

t  w niedzielę–9lutego 2020 r. o godz. 19.30

t  lub w sobotę- 7 marca 2020r. godz. 19.30

w nowym budynku biurowo-katechetycznym przy ul. Kościelnej 8.

 

W przypadku uzasadnionej niemożności uczestnictwa we wspomnianym spotkaniu organizacyjnym, prosimy o powiadomienie nas o tym fakcie drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową. Brak tej informacji będzie traktowany, jako rezygnacja z zarezerwowanego terminu ślubu.

 

 1. Serdecznie zapraszamy na spotkanie opłatkowo-noworoczne dla parafialnej wspólnoty Żywego Różańca, które odbędzie się jutro o godz. 15.30 w Miłosławskim Centrum Kultury.

 

 1. W jutrzejsze święto Trzech Króli dzieci z naszej scholki, kontynuując tradycję orszaku kolędników przejdą śpiewając kolędy i pastorałki oraz odwiedzając domy mieszkańców Bagatelki, Bugaju i ul Zamkowej. Radosny orszak wyruszy o godz. 13.30 spod pałacu Kościelskich. Do wspólnego kolędowania wszystkich serdecznie zapraszamy.

 

 1. Przypominamy o koncertach kolęd i pastorałek w naszej parafii. „Chór od Wielkiego Święta” wystapi jutro podczas Mszy św. o godz. 10.30 i 12.00. Chór „Bel Coro” z parafii pw. św. Królowej Jadwigi z Wrześni, wrazz towarzyszącymzespołem instrumentalnym, wystąpi w naszym kościele z koncertem kolęd i pastorałek za tydzień, w sobotę – 11 stycznia o godz. 19.00. Chórzyści zaśpiewają w trakcie Mszy św. o godz. 18.00, a po zakończeniu Eucharystii wykonają kilkanaście kolęd i pastorałek.

 

 1. Do nabycia jest najnowszy numer Przewodnika Katolickiego.

 

 1. Pomódlmy się za wszystkich zmarłych z naszej wspólnoty parafialnej, w sposób szczególny myśląc dziś o tych wszystkich, których Pan Bóg powołał do siebie w ciągu minionego roku 2019, jak i za tych bliskich nam zmarłych, których kolejne rocznice śmierci przypadają w styczniu Dobry Jezu, a nasz Panie

 

 

 

 

 

 

 

 

Ks. Krzysztof Redlak

Proboszcz

 

 

 

Miłosław, dnia 4 stycznia 2020 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ogłoszenia