VI NIEDZIELA ZWYKŁA 

17 luty 2019 r.

 

 

 

  1. Do końca lutego Biuro Parafialne jest czynne w soboty w godz. od 19.00 do 20.00    w nowym budynku biurowo-katechetycznym przy ul. Kościelnej 8. W pilnych sprawach prosimy o kontakt po każdej Mszy św. w zakrystii. Intencje mszalne przyjmujemy tylko w zakrystii od poniedziałku do soboty po każdej Mszy św.

 

  1. Spotkanie Kręgu Biblijnego – prowadzone przez Ks. Tomasza – odbędzie się w jutrzejszy poniedziałek o godz. 19.00 w nowym budynku biurowo-katechetycznym przy ul. Kościelnej 8. Uczestnicy spotkania proszeni są o przeczytanie 3 i 4 rozdziału Ewangelii według św. Mateusza.

 

  1. Spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci odbędzie się w najbliższą środę –                 20 lutego br. o godz. 15.00 w Domu Parafialnym przy ul. Pałczyńskiej.

 

  1. Kolejne spotkanie formacyjne dla kandydatów do Bierzmowania z klas II gimnazjalnych oraz klas VIII Szkoły Podstawowej zostało zaplanowane na poniedziałek – 4 marca br. w dwóch grupach o godz. 19.00 i 19.45.  

 

  1. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom naszej parafii, którzy w ubiegłą niedzielę złożyli na tacę remontowo-inwestycyjną 3166, 96 zł.

 

  1.  Opiekunom prawnym grobów swoich bliskich, którzy zmarli w latach 1998-99, przypominamy o obowiązku przedłużenia prolongaty tych miejsc na kolejne 20 lat.

 

  1. Zachęcamy do lektury lutowego numeru miesięcznika Cuda i Łaski Boże oraz najnowszego wydania Przewodnika Katolickiego.

 

  1. Przywołując w pamięci wszystkich naszych bliskich zmarłych, którzy nas poprzedzili w drodze do Wiecznej Ojczyzny, prośmy dla nich o szczęście przebywania z Bogiem na wieki. W szczególny sposób polecamy dziś Bożemu Miłosierdziu śp. Mariannę Suchorską, którą pożegnaliśmy w minionym tygodniu. Dobry Jezu, a nasz Panie

 

 

 

 

Miłosław, dnia 16 lutego 2019 r.