Intencje

Intencje mszalne 01.09 – 08.09.2019

XXII Niedziela Zwykła 01.09.2019

 

7.00 + Bronisławę Wideł

9.00 + Krystynę Młodzińską

10.30 + Stanisława Bogułę (w 1 rocz. śm)

* Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogoławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej w 10 rocz. ślubu dla Michała i Anny Barwinek

12.00 + Wojciecha Kosmalę

18.00 + Irenę Woźniak

Poniedziałek

02.09.2019

 

7.00 + Marię Stefana Czesława Stawińskich oraz zmarłych ich Rodziców: Marię Czesława Nowak, Alicję Zabiszak

18.00 + Stanisława Bogułę

Wtorek 03.09.2019

 

7.00 + Marka Helenę Kazimierza Matuszaków, Stanisławę Józefa Banaszaków

11.30 * Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

18.00 + Za Zmarłych: Janinę Wrzesińską, Władysławę Kubiak, Władysława Kropaczewskiego, Zofię Grzelak, Teresę Kozielską, Krystynę Sadyś, Barbarę Płachecką, Emilię Komisarek, Marię Gorazda, Józefa Płaczka, Teresę Skotarczyk, Bogdana Walkowiaka

Środa 04.09.2019

7.00 * Za parafian

18.00 + Wojciecha Kosmalę

+ Stanisławę Szumigała (w 10 rocz. śm)

Czwartek

05.09.2019

 

7.00 + Władysławę i Władysława Tabaków i zmarłych z Rodzin: Tabaków i Guzendów

18.00 + Leona Gałkę

Piątek 06.09.2019

7.00 + Mariana Staszewskiego

15.15 * Ślub: Hubert Klimacki, Marta Kostencka

18.00 + Leona Gałkę

Sobota

07.09.2019

7.00 + Stanisława Pyrzyka

18.00 + Marię Wiśniewską

+ Ewę Tomczak (w 7 rocz.śm)

XXIII Niedziela Zwykła 08.09.2019

 

7.00 + Zenona Grzempkę

9.00 + Zbigniewa Mariannę i Mariana Matlerów

10.30 + Barbarę i Mieczysława Banaszaków

* Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogoławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla dzieci, rodziców oraz trenerów z Football Academy Miłosław z okazji 5 rocznicy istnienia szkółki piłkarskiej

12.00 + Kazimierę Woźniak

15.15 * Ślub: Mateusz Domka, Estera Jaroszewicz

18.00 + Kunegundę (w 17 rocz.śm) Mieczysława, Domicelę, Jerzego Glapińskich

 

INTENCJE  MSZALNE:  26.05. – 02.06.2019 r.

 

 

 

VI  Niedziela Wielkanocy

 

26.05.2019 r.

7:00

9:00

10:30

12:00

18:00

– śp. Mariana Olejniczaka (5 rocz.śm.) oraz zmarłych Rodziców i Teściów

– śp. Stanisława Walczaka

– śp. Stanisława Bogułę

– śp. Elżbietę Kowalską

– śp. Halinę (1 rocz.śm.) i Stanisława Lemiszewskich

Poniedziałek  27.05.2019 r.

7:00

18:00

– śp. Mariannę Biechowiak

– śp. Edmunda Narożnego

 

 

Wtorek

28.05.2019 r.

 

7:00

18:00

– śp. Bogumiłę Wleklińską

za Zmarłych: – śp. Jarosława Sarbinowskiego, Władysława Kropaczewskiego, Mariannę Suchorską, Zenona Grzempkę, Leona Gałkę, Władysławę Woźniak, Helenę Waligóra, Jolantę Promińską

Św. Urszuli Ledóchowskiej

Środa

29.05.2019 r.

7:00

18:00

– śp. Stanisława Czerniaka (9 rocz.śm.)

– śp. Kazimierę Zaworską

 

        Czwartek

30.05.2019 r.

7:00

18:00

– śp. Wojciecha Kosmala

– z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, wytrwałość na drodze powołania kapłańskiego oraz opiekę Matki Bożej dla Ks. Wojciecha Orzechowskiego w 10-rocznicę święceń kapłańskich

 

Piątek

31.05.2019 r.

7:00

18:00

– śp. Renatę Zmuda

– śp. Stanisława Walczaka

 

Sobota

01.06.2019 r.

7:00

18:00

– śp. Józefa Jankowskiego

– śp. Agnieszkę, Andrzeja i Józefa Komisarków oraz Katarzynę i Kazimierza Bałażyków

 

Wniebowstąpienie Pańskie

 

Niedziela

02.06.2019 r.

7:00

 

9:00

10:30

12:00

12:00

 

 

18:00

– śp. Helenę (4 rocz.śm.) i Stanisława Dziesiątkowskich oraz zmarłych z Rodziny

– śp. Marię Grzybowską (1 rocz.śm.)

– śp. Lucynę (19 rocz.śm.) oraz Floriana i Stanisława Graczyk

– śp. Jadwigę i Stanisława Przysiuda

z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dobry wybór życiowej drogi, wytrwałość i nadzieję, optymizm i radość serca, przyjaźń życzliwych ludzi i dobre zdrowie dla Filipa z okazji  

18-rocznicy urodzin

– śp. Kazimierę i Franciszka Jesikiewicz

INTENCJE  MSZALNE:  19–26.05.2019 r.

 

 

 

V Niedziela Wielkanocy

 

19.05.2019 r.

7:00

8:30

10:00

12:00

18:00

– za Zmarłych z Rodzin Sobczaków, Janasików, Borowskich i Lalków

– śp. Eugeniusza Helaka

– Uroczystość I Komunii Świętej

– śp. Zofię Ograbisz (10 rocz.śm.) oraz Zygmunta Ograbisza            (32 rocz.śm )

– śp. Stanisława Krzyżańskiego (2 rocz.śm.)

Poniedziałek  20.05.2019 r.

7:00

18:00

– śp. Marka Grądeckiego

– śp. Krystynę Witkowską

 

 

Wtorek

21.05.2019 r.

 

7:00

18:00

– śp. Józefa Mikołajczaka

za Zmarłych: – śp. Zenona Grzempkę, Władysławę Woźniak, Elżbietę Kowalską, Kazimierę Zaworską, Mariannę Suchorską, Elżbietę Poturalską, Wiesława Błaszaka, Helenę i Józefa Łopaczewskich

 

Środa

22.05.2019 r.

7:00

18:00

– śp. Antoniego oraz zmarłych z Rodzin Rogalińskich i Kaczmarków

– śp. Emilię Szczepaniak

 

        Czwartek

23.05.2019 r.

7:00

18:00

– śp. Marię Tobiasz

– śp. Wojciecha Kosmala

 

Piątek

24.05.2019 r.

7:00

16:00

18:00

– śp. Teresę Jarochowską

– ŚLUB: Tomasz Majchrzak i Agata Rokicka

– śp. Ryszarda Grobelskiego

 

Sobota

25.05.2019 r.

7:00

18:00

– śp. Krystynę Młodzińską

– śp. Jolantę Bałażyk

 

 

 

VI Niedziela

Wielkanocy

 

26.05.2019 r.

7:00

9:00

10:30

12:00

18:00

 

– śp. Mariana Olejniczaka (5 rocz.śm.) oraz zmarłych Rodziców i Teściów

– śp. Stanisława Walczaka

– śp. Stanisława Bogułę

– śp. Elżbietę Kowalską

– śp. Halinę (1 rocz.śm.) i Stanisława Lemiszewskich

INTENCJE  MSZALNE:  12–19.05.2019 r.

 

 

IV Niedziela Wielkanocy

 

12.05.2019 r.

7:00

9:00

10:30

10:30

 

12:00

18:00

– śp. Irenę Woźniak

– śp. Martę Kośmider (3 rocz.śm.)

– śp. Emilię Szczepaniak

– śp. Mieczysława Monarcha (23 rocz.śm.), Teresę Nowaczyk (19 rocz.śm.), zmarłych Franciszkę i Floriana Monarchów oraz zmarłych z Rodzin Nowaczyków, Wiśniewskich i Monarchów

– śp. Antoninę (21 rocz.śm.), Agnieszkę i Antoniego Tomczaków, Pelagię i Leona Napierałów oraz Ich zmarłe dzieci

– śp. Wojciecha Kosmala

Matki Bożej Fatimskiej

Poniedziałek  13.05.2019 r.

7:00

18:00

– śp. Kazimierę Zandrowicz

– śp. Eugeniusza Helaka

 

 

Wtorek

14.05.2019 r.

 

7:00

18:00

– śp. Marię, Stefana Stawińskich oraz Alicję Zabiszak i Zofię Gadacz

za Zmarłych: – śp. Mieczysława Przybylskiego, Mariannę, Mariana, Zbigniewa Wachowiaka, Kazimierę Woźniak, Elżbietę Kowalską, Pawła Jackowiaka, Janinę Grzechowiak, Władysława Kropaczewskiego

 

Środa

15.05.2019 r.

7:00

18:00

– śp. Annę Banaszak (1 rocz.śm.)

– śp. Janinę Wrzesińską

Św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski, męczennika

        Czwartek

16.05.2019 r.

7:00

18:00

– śp. Krystynę (5 rocz.śm.) i Mieczysława Radnieckich

– śp. Jolantę Bałażyk

 

Piątek

17.05.2019 r.

7:00

18:00

– śp. Wojciecha Hernesa

– śp. Ryszarda Grobelskiego

 

 

Sobota

18.05.2019 r.

7:00

16:00

 

 

 

18:00

– śp. Alicję Zabiszak

z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, nieustanny wzrost w miłości małżeńskiej i rodzinnej, nadzieję i wytrwałość pośród trudności, pokój i radość serc w codziennych doświadczeniach życia oraz dobre zdrowie dla Elżbiety i Błażeja z okazji 40-rocznicy ślubu

– śp. Joannę Pluta

 

 

V Niedziela

Wielkanocy

 

19.05.2019 r.

7:00

8:30

10:00

12:00

18:00

 

– za Zmarłych z Rodzin Sobczaków, Janasików, Borowskich i Lalków

– śp. Eugeniusza Helaka

Uroczystość I Komunii Świętej

– śp. Zofię Ograbisz (10 rocz.śm.) oraz Zygmunta Ograbisza            (32 rocz.śm )

– śp. Stanisława Krzyżańskiego (2 rocz.śm.)

INTENCJE  MSZALNE:  05–12.05.2019 r.

 

 

III Niedziela Wielkanocy

 

05.05.2019 r.

7:00

9:00

10:30

12:00

18:00

– śp. Marię Grzybowską

– śp. Janinę Wrzesińską

– śp. Lucjana Rydjan (29 rocz.śm.) oraz zmarłych z Rodzin Kwaśników i Rydjanów

– śp. Stanisława z okazji urodzin i Czesławę Osuchów oraz Ich dzieci

– śp. Władysławę Kaźmierczak (1 rocz.śm.)

Poniedziałek  06.05.2019 r.

7:00

18:00

– śp. Bogumiłę Wleklińską

– śp. Irenę Woźniak

 

 

Wtorek

07.05.2019 r.

 

7:00

18:00

– śp. Teresę Jarochowską

za Zmarłych: – śp. Stanisławę i Józefa Banaszaków, Helenę, Marka i Kazimierza Matuszaków, Zbigniewa Wachowiaka, Benedyktę Marciniak, Kazimierę Zaworską, Elżbietę Poturalską, Stanisławę Pleśniarską, Stanisława Karczewicza, Stanisława Pyrzyka, Albertynę i Mieczysława Świątek, Bronisławę Marchewka

Św. Stanisława,

Patrona Polski

Środa

08.05.2019 r.

7:00

18:00

– śp. Jana Fiszbach oraz zmarłych z Rodzin Höwelhaus i Kruszyków

– śp. Adama Płonkę

 

        Czwartek

09.05.2019 r.

7:00

16:00

18:00

– śp. Ryszarda Grobelskiego

– ŚLUB: Piotr Fluder i Katarzyna Paluszkiewicz

– śp. Mariannę i Stefana Kosickich oraz Władysławę i Franciszka Bartczak

 

Piątek

10.05.2019 r.

7:00

18:00

– śp. Kazimierę Zandrowicz

– śp. Stanisława Walczaka

 

Sobota

11.05.2019 r.

7:00

15:00

18:00

– śp. Alicję Zabiszak

– ŚLUB: Krzysztof Małecki i Anita Szafczyk

– śp. Stanisława Juszczyka oraz za zmarłych z Rodzin Chorzewskich i Juszczyków

 

 

 

IV Niedziela

Wielkanocy

 

12.05.2019 r.

7:00

9:00

10:30

10:30

12:00

 

18:00

– śp. Irenę Woźniak

– śp. Martę Kośmider (3 rocz.śm.)

– śp. Emilię Szczepaniak

– śp. Mieczysława Monarcha (23 rocz.śm.), Teresę Nowaczyk (19 rocz.śm.), zmarłych Franciszkę i Floriana Monarchów oraz zmarłych z Rodzin Nowaczyków, Wiśniewskich i Monarchów

– śp. Antoninę (21 rocz.śm.), Agnieszkę i Antoniego Tomczaków, Pelagię i Leona Napierałów oraz Ich zmarłe dzieci

– śp. Wojciecha Kosmala

INTENCJE  MSZALNE:  28.04.–05.05.2019 r.

 

 

Niedziela Bożego Miłosierdzia

 

Niedziela

28.04.2019 r.

7:00

9:00

10:30

 

12:00

18:00

 – z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o Boże błogosław., opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla całej Rodziny

– śp. Wernera Zgórskiego

z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dobre zdrowie oraz miłość małżeńską i rodzinną dla Łucji i Wojciecha z okazji 40-rocznicy ślubu

– śp. Katarzynę Woźnica (4 rocz.śm.)

– śp. Józefa Surdyka

Poniedziałek

29.04.2019 r.

7:00

18:00

– śp. Jana Fiszbach

– z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej i dobre zdrowie dla Jarosława w 60-rocznicę urodzin

 

 

Wtorek

30.04.2019 r.

 

7:00

 

 

18:00

– z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej, nieustającą miłość małżeńską i rodzinną dla Iwony i Błażeja z okazji 25-rocznicy ślubu oraz dla całej Ich Rodziny

za Zmarłych: – śp. Wojciecha Kosmala, Elżbietę Kowalską, Marię Kaleta, Elżbietę Poturalską, Anielę Kamińską, Stanisława Pyrzyka

 

Środa

01.05.2019 r.

7:00

18:00

– śp. Mariannę Biechowiak

– śp. Czesława Zabiszaka

 

        Czwartek

02.05.2019 r.

7:00

18:00

– śp. Zygmunta Zawodniaka

– śp. Benedyktę Marciniak

 

Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski

Piątek

03.05.2019 r.

7:00

 

 

10:00

 

 

15:00

18:00

– śp. Grażynę Kruczkowską, Reginę, Stanisława, Jerzego Kruczkowskich oraz zmarłych z Rodzin Rybarczyków, Zaworskich i śp. Kazimierza Barczaka

– z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, mądrość w życiowych wyborach, wytrwałość w postanowieniach, ewangeliczny optymizm, radość serca oraz opiekę Matki Bożej dla Kariny w 18-rocznicę urodzin

– ŚLUB: Bartosz Ulatowski i Monika Klemens

– śp. Irenę i Czesława Wiśniewskich oraz zmarłych z Rodziny

 

Sobota

04.05.2019 r.

7:00

18:00

– śp. Alicję Zabiszak

– śp. Kazimierę Woźniak

 

 

III Niedziela Wielkanocna

 

Niedziela

05.05.2019 r.

7:00

9:00

10:30

12:00

18:00

– śp. Marię Grzybowską

– śp. Janinę Wrzesińską

– śp. Lucjana Rydjan (29 rocz.śm.) oraz zmarłych z Rodzin Kwaśników i Rydjanów

– śp. Stanisława z okazji urodzin i Czesławę Osuchów oraz Ich dzieci

– śp. Władysławę Kaźmierczak (1 rocz.śm.)