OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

II Niedziela Zwykła

                 14 stycznia 2024 r.

 

 

  1. Wszystkim wiernym z naszej wspólnoty parafialnej, których odwiedzamy w ramach wizyt duszpasterskich, dziękujemy za gościnę i życzliwe przyjęcie, a także za składane przy tej okazji ofiary na rzecz parafii. Plan kolędy na najbliższe dwa tygodnie (do 25 stycznia 2024 r.) znajduje się w gablotkach informacyjnych oraz na stronie internetowej parafii.

 

  1. Do końca stycznia br. Biuro Parafialne jest czynne codziennie po Mszy św. porannej, czyli o godz. 8.00 oraz w każdą sobotę wieczorem o godz. 19.00. Intencje mszalne można zamawiać od poniedziałku do soboty po Mszach św. porannych, a w sobotę również po Mszy św. wieczornej w zakrystii.

 

  1. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele inwestycyjno-remontowe.

 

  1. Serdecznie zapraszamy na wspólne kolędowanie przy żłóbku, które odbędzie się w naszym kościele za tydzień – w niedzielę 21 stycznia o godz. 15.00. W trakcie wspólnego kolędowania nastąpi rozstrzygnięcie konkursu roratniego oraz losowanie nagrody głównej.

 

  1. Zachęcamy do lektury najnowszego wydania Przewodnika Katolickiego.Gazeta jest dostępna również dla osób nie posiadających stałej prenumeraty.

 

  1. Pomódlmy się za wszystkich zmarłych z naszej wspólnoty parafialnej, a zwłaszcza za tych, których kolejna rocznica śmierci przypada w miesiącu styczniu. Dobry Jezu, a nasz Panie

 

 

Miłosław, dnia 13 stycznia 2024 r.