OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

7 stycznia 2024 r.

 

  1. Wszystkim wiernym z naszej wspólnoty parafialnej, których odwiedzamy w ramach wizyt duszpasterskich, dziękujemy za gościnę i życzliwe przyjęcie, a także za składane przy tej okazji ofiary na rzecz parafii. Plan kolędy na najbliższe dwa tygodnie (do 20 stycznia 2024 r.) znajduje się w gablotkach informacyjnych oraz na stronie internetowej parafii.

 

  1. Do końca stycznia br. Biuro Parafialne jest czynne codziennie po Mszy św. porannej, czyli o 8.00 oraz w każdą sobotę wieczorem o godz. 19.00. Intencje mszalne można zamawiać od poniedziałku do sobotypo Mszach św. porannych, a w sobotę również po Mszy św. wieczornejw zakrystii.

 

  1. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na cele remontowo-inwestycyjne.

 

  1. Niepubliczne Przedszkole Smerfy w Miłosławiu zaprasza wszystkich na dzisiejsze, wspólne kolędowanie przy żłóbku, które odbędzie się w naszym kościele o godz. 16.00.

 

  1. Zachęcamy do lektury najnowszego wydania Przewodnika Katolickiego.Gazeta jest dostępna również dla osób nie posiadających stałej prenumeraty.

 

  1. Pomódlmy się za wszystkich zmarłych z naszej wspólnoty parafialnej, a zwłaszcza za z zwłaszcza za tych, których kolejna rocznica śmierci przypada w miesiącu styczniu. Dobry Jezu, a nasz Panie

 

 

 

Miłosław, dnia  7 stycznia 2024 r