OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

7 sierpnia 2022 r.

  1. W celu umówienia spotkania w sprawach biurowych prosimy najpierw o kontakt telefoniczny (61 438 31 66), bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej miloslaw5@archidiecezja.pl W razie potrzeby służymy także pomocą po każdej Mszy św. w kościele. Intencje mszalne można zamawiać od poniedziałku do soboty, po Mszach św. w zakrystii.

  1. Ze względu na liczne celebracje ślubne w bieżącym miesiącu, w trzy kolejne soboty sierpnia (tj. 13, 20, 27. 08. br.) nie będzie Mszy św. porannych sprawowanych o godz. 7.00.

  1. Z racji przypadającego w przyszłą sobotę 13. dnia miesiąca, zapraszamy wszystkich na wieczorne Nabożeństwo Fatimskie o godz. 20.30, na które tradycyjnie złoży się modlitwa różańcowa, procesja światła oraz Apel Jasnogórski. Prosimy o zabranie z sobą świec lub lampionów.

  1. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na cele inwestycyjno-remontowe.

  1. Za półtora tygodnia, w czwartek 18 sierpnia br. będziemy przeżywali w naszej parafii całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się po Mszy św. porannej o godz. 7.00 i zakończy Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00. W programie adoracji został zaplanowany czas na indywidualną modlitwę w ciszy przed wystawionym Najświętszym Sakramentem oraz kilka form modlitwy wspólnotowej (Różaniec, Anioł Pański, Koronka do Bożego Miłosierdzia połączona konferencją tematyczną). Szczegółowy plan całodziennej adoracji zostanie w najbliższym tygodniu wywieszony na plakatach w gablotkach parafialnych oraz przy wyjściach z kościoła. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w modlitwę adoracyjną i znalezienia czasu na choćby chwilę osobistej modlitwy przed Chrystusem, Którego w białej Hostii pragniemy adorować i uwielbiać.

  1. Stałych prenumeratorów prosimy o odbiór Przewodnika Katolickiego.

  1. Modląc się tradycyjnie na końcu Eucharystii za bliskich nam wiernych zmarłych, prośmy dziś o Boże Miłosierdzie dla tych wszystkich, którzy przed nami tutaj żyli i należeli do miłosławskiej wspólnoty Kościoła, a których kolejna rocznica śmierci przypada w sierpniu, polecając dziś w sposób szczególny śp. Teresę Matan i śp. Andrzeja Kasprzaka, których pożegnaliśmy w minionym tygodniu. Dobry Jezu, a nasz Panie…

 

Miłosław, dnia 6 sierpnia 2022 r.