XXXIII Niedziela Zwykła

15 listopada 2020 r.

1. Bardzo prosimy wszystkich o zajmowanie miejsc w kościele w odpowiedniej odległości od siebie, w wyznaczonych ławkach oraz na dostawionych krzesełkach. Wchodzących do świątyni prosimy natomiast o dokonanie dezynfekcji dłoni za pomocą zamontowanych dozowników płynu odkażającego. Przypominamy też o bezwzględnym obowiązku zakładania maseczki zasłaniającej usta i nos.

1. Tygodniowy porządek sprawowania Mszy św. i nabożeństw pozostaje niezmienny.

1. Biuro Parafialne w klasycznej formie jest nieczynne do odwołania. W jakichkolwiek sprawach biurowych, w tym również dotyczących organizacji pogrzebów, prosimy o kontakt telefoniczny: (61 438 31 66; 61 438 30 88), bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej: miloslaw5@archidiecezja.plIntencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy św. w zakrystii.

1. Zachęcamy do indywidualnej modlitwy podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu w środy, czwartki w godz. od 17.00 do 18.00.

1. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom, którzy w minioną niedzielę w ramach tacy remontowej przekazali 1488 zł na rzecz spłaty kosztów remontu elewacji Domu Parafialnego przy ul. Pałczyńskiej

1. Wymienianki roczne można składać w zakrystii do końca listopada, a modlitwę w intencji tych zmarłych rozpoczniemy w grudniu.

1. Zachęcamy do lektury najnowszego numeru Przewodnika Katolickiego, który przekazany do parafii w większej liczbie egzemplarzy jest do nabycia przez wszystkich zainteresowanych.

1. Przywołując w pamięci wszystkich naszych bliskich zmarłych, którzy nas poprzedzili w drodze do Wiecznej Ojczyzny, prośmy dla nich o szczęście przebywania z Bogiem na wieki. W szczególny sposób polecamy dziś Bożemu Miłosierdziu: śp.Romana Srokę, którego pożegnaliśmy wczoraj na cmentarzu parafialnym. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Proboszcz parafii

1. św. Jakuba Ap. w Miłosławiu