Intencje mszalne 09.08.2020 – 16.08.2020

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

09.08.2020

7.00 + Za zmarłych z Rodzin: Widerowskich, Zaworskich, Siminskich i Kosmowskich

9.00 + Zbigniewa Wachowiaka (w 2 rocz. śm) oraz za zmarłych z Rodziny: Dorotę Leokadię i Zygmunta Wachowiak

10.30 + Jerzego Sarbinowskiego

12.00 + Antoninę i Edwarda Skalskich oraz zmarłych z Rodziny

18.00 + Martę Kamiennik

Poniedziałek

10.08.2020

Św. Wawrzyńca

7.00 + Kazimierę Waleryszak

18.00 + Emilię Komisarek

Wtorek 11.08.2020

Św. Klary

7.00 + Arkadiusza Dziekan

18.00 Za Zmarłych: Floriana Dankowskiego, Tadeusza Walkiewicza, Romualda Barszcza, Zofię Mazurkiewicz, Jerzego Sarbinowskiego, Grzegorza Andrzejewskiego, Kazimierę Zaworską, Beatę Budasz, Stanisławę Nerke, Adama Przymusińskiego

Środa

12.08.2020

7.00 + Helenę Dąbek

18.00 + Wandę Jankowiak

Czwartek

13.08.2020

7.00 * Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, pokój serca, nadzieję pośród trudności, życzliwość otoczenia, wytrwałość w codziennych obowiązkach, prostotę i radość życia oraz dobre zdrowie z okazji 60 – rocznicy urodzin

18.00 + Zdzisławę Maciejewską

Piątek 14.08.2020

Św. Maksymiliana Marii Kolbego

7.00 + Solomę Wielgosik

16.30 Ślub: Daria Michalak i Sebastian Wojtaszak

18.00 + Urszulę Kubis

Sobota

15.08.2020

Uroczystość Wniebowzięcia NMP

7.00 + Andrzeja Jackowskiego

9.00 + Janinę Koczorowską

10.30 + Hieronima Szumigałę

12.00 + Stanisławę Dopierałę (w 8 rocz. śm) oraz zmarłych z rodziny Dopierałów i Lisiaków

16.30 Ślub: Katarzyna Hurysz i Błażej Zbierski

18.00 + Eugeniusza Poturalskiego

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

16.08.2020

7.00 + Wojciecha Kosmalę

9.00 + Kazimierę Zaworską

10.30 + Wernera Zgórskiego

12.00 * Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, pokój serca, nadzieję pośród trudności, życzliwość otoczenia, wytrwałość w codziennych obowiązkach, prostotę i radość życia oraz dobre zdrowie dla Teresy z okazji 70 – rocznicy urodzin oraz dla dzieci i ich Rodzin

16.30 Ślub: Karolina Rzymek i Krzysztof Owadowski

18.00 + Stanisława Waszaka (w 5 rocz. śm) Marię i Józefa Waszak, Irenę Depczyńską, Franciszka Furmaniaka