VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

26 maja 2019 r.

  1. W najbliższym tygodniu Biuro Parafialne będzie czynne we wtorek w godz. od 19.30 do 20.30 oraz w sobotę w godz. od 19.00 do 20.00 w nowym budynku biurowo-katechetycznym przy ul. Kościelnej 8.

 

  1. Od najbliższego tygodnia rozpoczynają się próby kandydatów do sakramentu Bierzmowania. Pierwsze spotkanie odbędzie się we wtorek o godz. 19.00 w kościele, a kolejne w piątek również o godz. 19.00. Udział w próbach jest obowiązkowy dla wszystkich kandydatów, którzy w dniu 12 czerwca br. przystąpią do sakramentu Bierzmowania.

 

  1. Spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 19.00 na plebanii.

 

  1. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy wynagradzającej do Niepokalanego Serca Maryi w sobotę, po zakończeniu porannej Mszy św.

 

  1. Comiesięczna posługa sakramentalna u osób chorych i starszych będzie miała miejsce wyjątkowo za dwa tygodnie, to jest w sobotę – 8 czerwca od godz. 8.00. Będzie to ostatnia okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi św. przed okresem wakacyjnym. W lipcu i sierpniu posługę podejmą nadzwyczajni szafarze Komunii św., a posługa spowiednicza sprawowana będzie na indywidualne życzenie.

 

  1. Na doroczne spotkanie modlitewne młodzieży na Polach Lednickich, które odbędzie się w przyszłą sobotę – 1 czerwca, wybiera się prawie trzydziestoosobowa grupa młodych z naszej parafii. Gdyby znalazły się jeszcze inne osoby chętne do udziału w tym wydarzeniu, a zwłaszcza spośród uczniów klas III gimnazjalnych oraz klas VIII Szkoły Podstawowej, to bardzo prosimy o zgłoszenie się do Siostry Jeremiaszy lub Siostry Anny do wtorku włącznie.

 

  1. Zachęcamy do lektury Przewodnika Katolickiego do którego został dziś dołączony modlitewnik na czerwiec, a przy wyjściach z kościoła została rozłożona gazetka ewangelizacyjna Dobre Nowiny.
  2. Prośmy o Boże Miłosierdzie dla naszych bliskich zmarłych, wspominając w tej modlitwie śp. Józefa Płaczka z Lipia, którego pogrzeb odbędzie się we wtoreki rozpocznie się Mszą św. o godz. 11.30. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…Przez Miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju wiecznym …

 

      Miłosław, dnia 25 maja 2019 r.

 

 

 

                                                               Ks. Krzysztof Redlak

                       Proboszcz