V NIEDZIELA ZWYKŁA 

10 luty 2019 r.

 

 

 1. W jutrzejszy poniedziałek przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, które od wielu już lat jest złączone z obchodami Światowego Dnia Chorego. W rzeczywistości naszej parafii, w której zamieszkuje bardzo wiele osób chorych i starszych, a ich liczba z roku na rok wzrasta, chcemy przeżyć ten dzień w duchu chrześcijańskiej solidarności i modlitewnej pamięci. Głównym momentem naszej modlitwy będzie Msza św. sprawowana o godz. 10.00 w intencji wszystkich chorych i starszych, połączona z obrzędem udzielenia sakramentu chorych. Zachęcamy wszystkich do udziału w tej Eucharystii i obrzędzie.

 

 1. Spotkanie organizacyjne połączone z zapisami na parafialną pielgrzymkę do Lourdes i La Sallette odbędzie się dziś po południu o godz. 16.30 w nowym budynku biurowo-katechetycznym, a dla osób nie mogących przybyć dzisiaj będzie zorganizowane jeszcze jedno spotkanie z zapisami w sobotę za tydzień – 16 lutego o godz. 20.00.

 

 1. Do końca lutego Biuro Parafialne będzie czynne w soboty w godz. od 19.00 do 20.00 w nowym budynku biurowo-katechetycznym przy ul. Kościelnej 8. W pilnych sprawach prosimy o kontakt po każdej Mszy św. w zakrystii. Intencje mszalne przyjmujemy tylko w zakrystii od poniedziałku do soboty po każdej Mszy św.

 

 1. Spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 19.00 w nowym budynku biurowo-katechetycznym przy ul. Kościelnej 8.

 

 1. Zbiórka dla ministrantów odbędzie się w przyszłą sobotę – 16 lutego o godz. 10.00 w nowym budynku biurowo-katechetycznym przy ul. Kościelnej 8. Bardzo prosimy wszystkich o przybycie.

 

 1. Spotkanie Kręgu Biblijnego, prowadzone przez Ks. Tomasza Kołodzieja, odbędzie się w poniedziałek za tydzień – 18 lutego o godz. 19.00 w nowym budynku biurowo-katechetycznym przy ul. Kościelnej 8.

 

 1. Kolejne spotkanie formacyjne dla kandydatów do Bierzmowania z klas II gimnazjalnych oraz klas VIII Szkoły Podstawowej zostało zaplanowane na poniedziałek – 4 marca br. w dwóch grupach o godz. 19.00 i 19.45

 

 1. Składka z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na cele remontowo-inwestycyjne.

 

 1. Opiekunom prawnym grobów swoich bliskich, którzy zmarli w latach 1998-99, przypominamy o obowiązku przedłużenia prolongaty tych miejsc na kolejne 20 lat.

 

 1. Zachęcamy do lektury Przewodnika Katolickiego.

 

 1. Pomódlmy się za wszystkich zmarłych z naszej wspólnoty parafialnej, włączając w tę modlitwę śp. Wojciecha Kosmalę, śp. Irenę Woźniak oraz śp. Kazimierę Zaworską których pogrzeby odbyły się w minionym tygodniu w naszej parafii. Dobry Jezu, a nasz Panie

 

 

Miłosław, dnia 9 lutego 2019 r.