INTENCJE  MSZALNE:  27.01.–03.02.2019 r.

 

 

III Niedziela Zwykła

 

27.01.2019 r.

 

 

 

 

 

7:00

9:00

10:30

 

 

12:00

 

 

 

 

18:00

 

śp. Marię Grzybowską

– śp. Władysława Waszaka (3 rocz.śm.)

z podziękowaniem za odebrane Łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, nieustanny wzrost w miłości małżeńskiej i rodzinnej, nadzieję w chwilach doświadczeń, radość i pokój serca oraz dobre zdrowie na kolejne lata życia dla Marii i Eugeniusza Szafrańskich z okazji 50-rocznicy Ślubu

– z podziękowaniem za odebrane Łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, nieustanny wzrost w miłości małżeńskiej i rodzinnej, nadzieję w chwilach doświadczeń, piękną prostotę życia i radość w codziennych sytuacjach, harmonię i pokój serc w ludzkich relacjach oraz dobre zdrowie i wytrwałość na kolejne lata życia dla Leokadii i Stanisława Myszkiewicz z okazji 60-rocznicy Ślubu

– śp. Agnieszkę Kaczmarek i zmarłych z Rodziny

Poniedziałek

28.01.2019 r.

 

8:00

 

– śp. Krystynę Zawodniak  (10 rocz.śm.) i Marka Zawodniaka (8 rocz.śm.)    oraz zmarłych z Rodziny

 

 

Wtorek

29.01.2019 r.

 

8:00

8:00

– śp. Alicję Łączną i zmarłych z Rodziny

– śp. Kazimierę Zandrowicz

 

 

Środa

30.01.2019 r.

8:00

8:00

– śp. Władysława Kropaczewskiego

– śp. Mariannę Stankowską

 

Czwartek

31.01.2019 r.

 

8:00

8:00

19.00

– śp. Janinę Grzechowiak

– śp. Alicję Zabiszak

 – Msza św. dziękczynno-błagalna w intencji Ks. Radosława Tuszyńskiego, połączona z oficjalnym zakończeniem posługi duszpasterskiej w Parafii pw. św. Jakuba Ap. w Miłosławiu 

 

Piątek

01.02.2019 r.

8:00

8:00

– śp. Jolantę Bałażyk

– śp. Krystynę Młodzińską

 Ofiarowanie Pańskie

 

 

Sobota

02.02.2019 r.

8:00

8:00

10:00

12:00

18:00

18:00

– śp. Księdza Dionizego Andrzeja Jóźwiaka

– w pewnej intencji

– śp. Pawła Jackowiaka

– śp. Reginę Melewską

– śp. Wandę Ignacego Suchorskich, Mariannę, Antoniego, Mariannę, Stefana i Jana Kosickich

– śp. Stanisława Bogułę

 

 

 

IV Niedziela Zwykła

 

03.02.2019 r.

 

 

 

7:00

 

  9:00

 

10:30

 

12:00

 

  18:00

 

– śp. Ewę Lewandowską

 

 

– śp. Janinę Grzechowiak

 

 

– śp. Renatę Zmuda

 

– śp. Henryka Mielcarka

– śp. Genowefę Stanisławską