UROCZYSTOŚĆ  OBJAWIENIA  PAŃSKIEGO 

6 stycznia 2019 r.

1.   Wszystkim wiernym z naszej wspólnoty parafialnej, których odwiedzamy w ramach wizyt duszpasterskich, dziękujemy za gościnę i życzliwe przyjęcie,         a także za składane przy tej okazji ofiary na rzecz parafii. Plan kolędy na najbliższe dwa tygodnie znajduje się w gablotkach parafialnych oraz na stronie internetowej parafii.

 

2.   Spotkanie ministrantów odbędzie się w najbliższą środę – 9 stycznia br.             o godz. 20.00 w nowym budynku biurowo-katechetycznym.

 

3.   Do 15 lutego 2019 r. Biuro Parafialne jest czynne w każdą sobotę wieczorem, w godzinach od 19.00 do 20.00 w nowym budynku biurowo-katechetycznym przy ul. Kościelnej 8. Intencje mszalne można zamawiać od poniedziałku do soboty, po Mszach św. w zakrystii.

 

4.   Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na cele remontowo-inwestycyjne.

 

5.   Pary narzeczonych, które zadeklarowały pragnienie zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego w naszej parafii w bieżącym roku i dokonały wstępnej rezerwacji terminu ślubu, zapraszamy na spotkania inaugurujące cykl przygotowań kanoniczno-duszpasterskich. Ze względu na dużą liczbę par przygotowujących się w tym roku w naszej parafii do sakramentu małżeństwa, określone wymagania czasowe w procesie przygotowania oraz lokalne zasady  dotyczące oprawy celebracji ślubnej, wspomniane spotkania są obowiązkowe dla wszystkich ślubujących w tym roku par i będą się odbywały według następującego porządku:

 

·        dla par, w których jedno lub dwoje narzeczonych pochodzi z naszej parafii

t  niedzielę – 27 stycznia 2019 r. o godz. 19.30

w nowym budynku biurowo-katechetycznym przy ul. Kościelnej 8;

 

·        dla par, w których żadna ze stron nie pochodzi z naszej parafii         

t  w sobotę – 2 lutego 2019 r. o godz. 20.00

t  lub w niedzielę – 3 marca 2019 r. godz. 19.30

         W nowym budynku biurowo-katechetycznym przy ul. Kościelnej 8.

 

W przypadku uzasadnionej niemożności uczestnictwa we wspomnianym spotkaniu organizacyjnym, prosimy o powiadomienie nas o tym fakcie drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową. Brak tej informacji będzie traktowany, jako rezygnacja z zarezerwowanego terminu ślubu.

 

6.    Przypominamy o dzisiejszym spotkaniu kolędowym przy żłóbku o godz. 15.00. Do wspólnego kolędowania wraz z najmłodszymi zapraszamy gorąco Rodziców i Dziadków.

 

7.   Do nabycia jest najnowszy numer Przewodnika Katolickiego.

 

8.   Pomódlmy się za wszystkich zmarłych z naszej wspólnoty parafialnej, powierzając Panu Bogu w tej modlitwie w sposób szczególny śp. Alicję Zabiszak oraz śp. Teresę Jarochowską, które pożegnaliśmy w minionym tygodniu. Dobry Jezu, a nasz Panie

 

 

 

 

 

                                                                             Ks. Krzysztof  Redlak

   Proboszcz

 

 

 

Miłosław, dnia 5 stycznia 2019 r.