OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XX Niedziela Zwykła

19 sierpnia 2018 r.

 

  1. Przypominamy, iż w okresie wakacyjnym Biuro Parafialne jest czynne
    tylko we wtorki w godzinach od 19:30 do 20:30. Intencje mszalne przyjmowane są w zakrystii po zakończeniu porannej i wieczornej mszy św. od poniedziałku do piątku.
  2. W sobotę 1 września odbędzie się „Lednica Seniora” – spotkanie na Polach Lednickich organizowane dla starszych na wzór czerwcowego spotkania młodzieży. Tych, którzy pragną uwielbić Pana Boga wspólnym śpiewem i modlitwą zapraszamy do udziału. Zapisy po mszy św. w zakrystii.
  3. Bardzo prosimy osoby opiekujące się grobami osób zmarłych w latach 1975 -1978 oraz w latach 1995-1998, wobec których to miejsc pochówku do chwili obecnej nie została zadeklarowana decyzja, wobec Zarządcy cmentarza, o przedłużeniu prolongaty, bądź likwidacji grobu, o kontakt w Biurze Parafialnym do końca sierpnia br. 
  4. Zachęcamy do lektury najnowszego numeru Przewodnika Katolickiego.
  5. Bożemu Miłosierdziu polecamy naszych bliskich zmarłych, wspominając dziś w tej modlitwie śp. Zbigniewa Wachowiaka, którego pogrzeb odbył się w minionym tygodniu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… Przez Miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju wiecznym …

 

 

 

Ks. Radosław Tuszyński

          Wikariusz

 

                                                                                                             

 Miłosław, dnia 18 sierpnia 2018 r.