INTENCJE MSZALNE od 12.08 do 19.08.2018 r.

XIX

Niedziela Zwykła

12.08.2018 r.

7:00

Śp. Bronisława, Danutę i Zenona Simińskich, Józefa i Zofię Widorowskich oraz Łucję i Antoniego Borowskich

9:00

Śp. Krystynę Filipiak

10:30

Śp. Alicję Łączną

12:00

Śp. Marka Grądeckiego

18:00

Śp. Janusza Pawlaczyka

 

Poniedziałek

13.08.2018 r.

7:00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo, mocną wiarę, niezłomną nadzieję i nieustanny wzrost w miłości dla Marii z okazji 65. rocz. urodzin i 20 rocz. otrzymania nowego życia.

18:00

Śp.  Benedyktę Marciniak

 

Wtorek

14.08.2018 r.

Św. Maksymiliana Marii Kolbego

7:00

Śp. Mieczysława Różalskiego

16:30

Ślub: Tomasz Gronek i Marta Wesołowska

18:00

Śp. Szymona Dziesiątkowskiego; Czesława Bieszczaka; Tadeusza Pawlaka; Barbarę Sieradzką; Marię Kazimierską; Stefanię Starańską; Barbarę Grabowską; Kazimierę Zandrowicz

 

Uroczystość Wniebowzięcia NMP Środa

15.08.2018 r.

 

7:00

Śp. Marka Sokowicza

9:00

Śp. Zofię Waleryszak

10:30

Śp. Stanisławę Przybył

12:00

Śp. Stanisławę Dopierałą (6. rocz. śmierci)

18:00

Śp. Piotra Kwiecińskiego

 

 

 

Czwartek

16.08.2018 r.

7:00

Śp. Stanisława (3. rocz. śmierci), Józefa i Marię Waszaków oraz Irenę Depczyńską

18:00

Śp. Aleksandra Derbicha

 

Piątek

17.08.2018 r.

Św. Jacka

7:00

Z podziękow. za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB, wytrwałość w wierze, mądrość i odwagę w życiowych decyzjach, radość i pokój serca dla Filipa w 16. rocz. urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla Anny i Andrzeja Durczaków z okazji 44. rocz. ślubu

15:00

Ślub: Markus Sattlberger i Marta Kozioł

18:00

Śp. Zenona Tabakę i zm.  z Rodz. Sokołowskich i Tabaków

 

Sobota

18.08.2018 r.

7:00

Śp. Genowefę Stanisławską

16:30

Ślub: Krystian Makowski i Sandra Kaczmarek

18:00

Za zmarłych z Rodz. Kłosików, Wielińskich i Lemiszewskich

 

XX

Niedziela Zwykła

19.08.2018 r.

7:00

Śp. Marka Sokowicza

9:00

Śp. Stanisławę Przybył

10:30

Śp. Tadeusza Madaja (11. Rocz. śmierci) i zm. Rodziców i Teściów

12:00

Śp. Marka Grądeckiego

16:00

Ślub: Artur Czeszak i Aleksandra Główka

18:00

Śp. Barbarę Maszyna