OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XVIII Niedziela Zwykła

05 sierpnia 2018 r.

 

  1. Przypominamy, iż w okresie wakacyjnym Biuro Parafialne jest czynne
    tylko we wtorki w godzinach od 19:30 do 20:30. Intencje mszalne przyjmowane są w zakrystii po zakończeniu porannej i wieczornej mszy św. od poniedziałku do piątku.
  2. W jutrzejszy poniedziałek, po zakończeniu wieczornej Mszy św. odbędzie się comiesięczne nabożeństwo do św. Józefa. Zachęcamy wszystkich do udziału w tej wspólnotowej formie modlitwy w intencji naszych rodzin, a także do składania w formie pisemnej swoich osobistych intencji.
  3. Bardzo prosimy osoby opiekujące się grobami osób zmarłych w latach 1975 -1978 oraz w latach 1995-1998, wobec których to miejsc pochówku do chwili obecnej nie została zadeklarowana decyzja, wobec Zarządcy cmentarza, o przedłużeniu prolongaty, bądź likwidacji grobu, o kontakt w Biurze Parafialnym do końca sierpnia br. 
  4. Zachęcamy do lektury najnowszego numeru Przewodnika Katolickiego.
  5. Bożemu Miłosierdziu polecamy naszych bliskich zmarłych, wspominając dziś w tej modlitwie śp. Czesława Zabiszaka i Danutę Simińską, których pogrzeby odbyły się w minionym tygodniu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… Przez Miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju wiecznym …

 

 

 

Ks. Radosław Tuszyński

          Wikariusz

 

                                                                                                             

 Miłosław, dnia 04 sierpnia 2018 r.