INTENCJE MSZALNE od 17.06 do 24.06.2018 r.

XI Niedziela Zwykła

 

17.06.2018 r.

7:00

Śp. Bronisława Jankowiaka

9:00

Śp. Czesława Szymkowskiego

10:30

Śp. Arkadiusza Paszaka

12:00

Śp. Stanisława Mosiniaka (16. rocz. śmierci) i Tadeusza Dopierałę (10. rocz. śmierci)

18:00

Śp. Lechosława, Helenę i Józefa Grewling

 

Poniedziałek

18.06.2018 r.

7:00

W intencji zmarłych Sióstr Dominikanek

18:00

Śp. Wandę i Jana (30. rocz. śmierci) Bałażyk oraz zmarłych z Rodziny

 

Wtorek

19.06.2018 r.

7:00

Z podziękowaniem za dar i łaskę chrztu oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo, dobre zdrowie, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Św.

18:00

Śp. Janinę Pietek; Piotra Kwiecińskiego; Franciszkę Zaworską; Stanisława Kupś; Małgorzatę Plewińską; Danielę Kostanciak; Adama Gierszewskiego; Krystynę  i Józefa Wiśniewskich oraz ich Rodziców i Teściów; Sławomira Antoniewicza; Andrzeja Garus

 

Środa

20.06.2018 r.

7:00

Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo, moc Ducha Św., wytrwałość w wierze, nadzieję pośród trudności i życiową pomyślność dla Jakuba w 20. rocz. urodzin

8:00

Msza św. na zakończenie roku szkolnego 2017/2018

10:00

Msza św. na zakończenie roku szkolnego 2017/2018

18:00

Śp. Czesława Bieszczaka

 

 

 

Czwartek

21.06.2018 r.

Św. Alojzego Gonzagi

7:00

Śp. Mirosława Klechamera

18:00

Śp. Józefa Mikulskiego

18:00

Śp. Czesława Centkowskiego

 

Piątek

22.06.2018 r.

7:00

Śp. Jana Bluma

15:00

Ślub: Sylwia Skrobała i Zbigniew Stanisławski

18:00

Śp. Genowefa Stanisławska

 

Sobota

23.06.2018 r.

7:00

Śp. Szymona Dziesiątkowskiego

15:00

Ślub: Patrycja Nowak i Marek Jerzyna

16:30

Ślub: Daria Matuszak i Krzysztof Twardosz

18:00

Śp. Halina Lemiszewska

 

Uroczystość Narodzenia
Jana Chrzciciela

Niedziela

24.06.2018 r.

7:00

Śp. Bronisława Jankowiaka

9:00

Śp. Genowefę Stanisławską

10:30

Śp. Władysławę i Władysława Klechamer oraz Ignacego i Dariusza Michałowskich

12:00

Śp. Czesława Bieszczaka

18:00

Śp. Włodzimierza Monarchę