OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V NIEDZIELA ZWYKŁA 

4 luty 2018 r.

 

 1.  W jutrzejszy poniedziałek, po zakończeniu wieczornej Mszy św. odbędzie się comiesięczne nabożeństwo do św. Józefa. Zachęcamy wszystkich do udziału w tej wspólnotowej formie modlitwy w intencji małżeństw i rodzin.

 

 1.  Spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się jutro o godz. 19.00 w nowym budynku biurowo-katechetycznym. Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach nowe osoby, które są zainteresowane lepszym poznaniem i rozumieniem Słowa Bożego.

 

 1.  Spotkanie formacyjno-organizacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. odbędzie się jutro, to jest w poniedziałek – 5 lutego br.            o godz. 19.00 w kościele. Bardzo prosimy wszystkich o przybycie.

 

 1.  W najbliższym tygodniu Biuro Parafialne będzie czynne w sobotę – 10 lutego w godzinach od 19.30 do 20.30 w nowym budynku biurowo-katechetycznym przy        ul. Kościelnej 8. Intencje mszalne przyjmujemy tylko w zakrystii od poniedziałku do soboty po każdej Mszy św.

 

 1.  Wspólne spotkanie dla ministrantów, kandydatów oraz ich rodziców odbędzie się      w czwartek – 8 lutego po wieczornej Mszy św. w nowym budynku biurowo-katechetycznym przy ul. Kościelnej 8.

 

 1.  Spotkanie duszpasterstwa młodzieży odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 19.00 w nowym budynku biurowo-katechetycznym. Spotkania mają charakter otwarty,         a do udziału w nich zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, młodzież ponadgimnazjalną oraz studentów.

 

 1.  Na stronie internetowej parafii zostały umieszczone nowe terminy spotkań formacyjnych dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.

 

 1. W przyszłą niedzielę – 11 lutego przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, które od wielu już lat jest złączone z obchodami Światowego Dnia Chorego. W rzeczywistości naszej parafii, w której zamieszkuje bardzo wiele osób chorych            i starszych, a ich liczba z roku na rok wzrasta, chcemy przeżyć ten dzień w duchu chrześcijańskiej solidarności i modlitewnej pamięci. Głównym momentem naszej modlitwy będzie Msza św. sprawowana o godz. 12.00 w intencji wszystkich chorych   i starszych, połączona z obrzędem udzielenia sakramentu chorych. Zachęcamy wszystkich do udziału w tej Eucharystii i obrzędzie.

 

 1. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na cele remontowo-inwestycyjne.
 2. Zachęcamy do lektury Przewodnika Katolickiego.

 

 1. Pomódlmy się za wszystkich zmarłych z naszej wspólnoty parafialnej, włączając w tę modlitwę śp. Marka Grądeckiego z Pyzdr oraz śp. Krystynę Okoniecką z Biechowa, których pogrzeby odbyły się w minionym tygodniu w naszej parafii. Dobry Jezu, a nasz Panie

 

 

Miłosław, dnia 3 lutego 2018 r.